dowolna

Nieruchomości Mysłowice - Oferty sprzedaży nieruchomości

242 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

242 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

749 000 zł75 m² 9 986,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zamieszkaj w mieszkania na parterze w bloku z 2012 roku. Do zamieszkania od razu oferuje 67,97 m powierzchni plus 5 m2 balkon. Mieszkanie sprzedawane w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Kwiatowa

Janów Miejski-Ćmok Mysłowice

755 776 zł77,12 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatowa

Janów Miejski-Ćmok Mysłowice

511 137 zł51,63 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatowa

Janów Miejski-Ćmok Mysłowice

505 974 zł51,63 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, tarasu i ogródka. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

610 000 zł59,33 m² 10 281,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 3 pokojowe 59,33 m2 usytuowane na I pietrze w budynku III piętrowym z windą zlokalizowane na Osiedlu Bończyk-Ptaki. Pierwszy właściciel, pełna własność. Sprzedaż bez.

Szczegóły ogłoszenia

594 000 zł60 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 60,35m2 składające się z 3 pokojów z kuchnią, w tym: * Kuchni otwartej na salon * Salonu z jadalnią z oknem na stronę zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 800m , położona w Mysłowicach (krasowy). działka po podziale regularny kształt media: prąd, woda (w drodze) dojazd drogą utwardzoną spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł200 m² 7 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:845 m²

Nowa niższa cena! Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący (156m2, licząc po podłodze blisko 200m2) położony w najwyższym punkcie lokalizacji Morgi w Mysłowicach, zapewnia więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, Chopina, Wielka Skotnica

Janów Miejski-Ćmok Mysłowice

529 893 zł58,23 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:luty 2027

Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczącego się w budynku C nowej inwestycji Park Moniuszki II w Mysłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, Chopina, Wielka Skotnica

Janów Miejski-Ćmok Mysłowice

517 370 zł54,46 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:luty 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, Chopina, Wielka Skotnica

Janów Miejski-Ćmok Mysłowice

721 394 zł67,42 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:9/8

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:luty 2027

Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką i loggią, mieszczącego się w budynku C nowej inwestycji Park Moniuszki II w Mysłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł163 m² 15 337,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 021 m²

Designerska perełka wśród drzew Nowoczesny dom z duszą, mysłowice (stara Wesoła) Szukasz miejsca, w którym surowy, industrialny sznyt spotyka się z ciepłem naturalnego drewna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł70,54 m² 9 058,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rodzinny apartament! Nowoczesne 3 pokoje z ogródkiem! | Mysłowice ul. Janowska zadzwoń:   Współpracując z homeon Nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł108,09 m² 6 744,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Rodzinny, dwupoziomowy apartament z tarasem! Top lokalizacja! | Mysłowice ul. Janowska zadzwoń:   Współpracując z homeon Nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł36 m² 5 527,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu i do lekkiej negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferuję do sprzedaży komfortowe mieszkanie typu M3 usytuowane na 8 piętrze w bloku w Centrum - ul. Mickiewicza 11 Praktyczny układ pomieszczeń - ustawny salon , dwie niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 050 000 zł160 m² 6 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:226 m²

Tylko W realton nieruchomości! zapraszam inne biura do współpracy! Na sprzedaż dom (środkowy szereg), położony w Mysłowicach na nowym i zamkniętym osiedlu Słoneczne Wzgórze! Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Sadowa

Bieruń Nowy Bieruń

760 000 zł113,51 m² 6 695,45 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 5-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, czterech sypialni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Sadowa

Bieruń Nowy Bieruń

780 000 zł113,51 m² 6 871,64 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Sadowa

Bieruń Nowy Bieruń

760 000 zł113,51 m² 6 695,45 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

600 000 zł98 m² 6 122,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwukondygnacyjne z ogródkiem w zadbanej kamienicy w zabudowie szeregowej. Zrób sobie wirtualny spacer po mieszkaniu - zapraszamy na naszą stronę www. lub.

Szczegóły ogłoszenia

415 555 zł1 211 m² 343,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1211 m , położona w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych dzielnic Mysłowic Kosztowy, przy ulicy Rymera. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł56,50 m² 7 415,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Mysłowice Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie po gruntownym remoncie , zlokalizowane w Mysłowicach przy ul. ul. Armii.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł56,50 m² 7 592,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Mysłowice Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie po gruntownym remoncie , zlokalizowane w Mysłowicach przy ul. Mikołowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 830 000 zł259,67 m² 7 047,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 083 m²

Energooszczędny dom z dużą działką. Harmonia przestrzeni, natury i nowoczesnego komfortu Mysłowice, osiedle Kosztowy, dom wolnostojący jednorodzinny Są domy, które już od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do wynajmu umeblowane i wyposażone mieszkanie typu kawalerka usytuowane na drugim piętrze bloku - ulica Strumieńskiego. Praktyczny układ pomieszczeń: duży pokój z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł18 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:18 m²

Oferta na wyłączność! Proponujemy Państwu na sprzedaż murowany garaż w Mysłowicach przy ulicy Krokusów. Opis: powierzchnia garażu 18,00 m2 garaż murowany w zabudowie szeregowej elektryka.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł227 m² 2 198,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:474 m²

Magazyn przy S1| świetna lokalizacja | Mysłowice ul. Kopernika Na sprzedaż budynek magazynowy o powierzchni 227 m , zlokalizowany w Mysłowicach przy ul. Kopernika 15a. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam Działkę rod Jedność w Mysłowicach przy ul. Laryskiej 40 (w pobliżu sali u Kucharza ) Działka o pow. 357m2 położona w spokojnej i zielonej okolicy, działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie typu M4. Mieszkanie o powierzchni 54,7m2, usytuowane na parterze ocieplonego bloku składa się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Ogłoszenie prywatne bez prowizji. Sprzedam jasne i ustawne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,8 m + piwnica 3,2 m (łącznie 51 m ), położone na 3. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł46 m² 7 608,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie typu M4 usytuowane na wysokim parterze bloku w Centrum - ul. Świerczyny (przy samy Parku zamkowym) Praktyczny układ pomieszczeń - ustawny salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł54 612 m² 20,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość obejmuje niezabudowane działki gruntu o nr 342/63, 341/63, 340/63, 157/63, 345/63, 344/63, 343/63, 359/63, 360/63, 361/63, 356/63, 357/63, 358/63, 152/63, 151/63, 150/63, 149/63, 148/62,.

Szczegóły ogłoszenia

187 600 zł670 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| działka budowlana mysłowice - kosztowy! Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana położona w Mysłowicach - dzielnica Kosztowy. Oferowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 670 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł37,34 m² 5 891,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, kompaktowego mieszkania o powierzchni 37,34 m , położonego w spokojnej i zielonej części Mysłowic w dzielnicy Wesoła,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 66 m2 z dużą piwnicą (ok. 28 m2). Dzięki ściance działowej pomiędzy salonem z kuchnią a dużym.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł49 m² 7 755,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie typu M3 usytuowane na siódmym piętrze bloku w Mysłowicach przy ul. Mikołowskiej. Mieszkanie składa się ze sporego salonu z balkonem (ekspozycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł53,39 m² 549 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż apartamenty w stanie developerskim na nowo powstałym Osiedlu Zielone Zacisze" położonego w Mysłowicach (brzezinka). Osiedle Zielone Zacisze to kameralna inwestycja (tylko 4.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł68,86 m² 11 399,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3 pokoje w spokojnej dzielnicy Mysłowic ul. Chopina- park Chopina Szukasz przestronnego, komfortowego mieszkania niewymagającego dodatkowych nakładów finansowych? Ta oferta jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 515 000 zł3 397 m² 740,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 987 m²

Rozbudowany kompleks inwestycyjny na dużej działce. Nieruchomość tworzą zabudowane działki o łącznej powierzchni gruntu 5987 m , posiadające kształt nieregularny, zabudowane. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 943 m² 205,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną, położoną w Mysłowicach w rejonie ul. Fabrycznej, oznaczoną.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł1 375 m² 2 327,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 753 m²

Do sprzedania dochodowa nieruchomość / działające przedsiębiorstwo w atrakcyjnej lokalizacji w Mysłowicach w dzielnicy Wesoła przy ul. 11 Listopada. Przedmiot działalności: sklep.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł46,18 m² 5 521,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Zapraszamy na prezentację nieruchomości tylko w Naszym Biurze! Proponujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość w spokojnej okolicy przy ulicy Stalmacha w Mysłowicach. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

177 000 zł1 039 m² 170,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni ok 1039m2 w Mysłowicach - Brzezinka. Działka płaska w kształcie prostokąta. Dojazd drogą asfaltową, w sąsiedztwie domów.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł395 m² 1 493,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mysłowice nietuzinkowy budynek Z bogatą historią miasta W tle zapraszam na prezentację barbara   Przepiękny niespotykany lokal użytkowy w Mysłowicach w dzielnicy -.

Szczegóły ogłoszenia

255 867 zł43,43 m² 5 891,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie według własnego pomysłu? Ta oferta to idealna baza do stworzenia przytulnej i funkcjonalnej przestrzeni do życia. Mieszkanie: na sprzedaż 3 -pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł120 m² 5 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Tylko u Nas w Biurze notus! oferta na wyłączność! Na sprzedaż nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Mysłowic.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij