dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż Mysłowice - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

590 000 zł395 m² 1 493,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mysłowice nietuzinkowy budynek Z bogatą historią miasta W tle zapraszam na prezentację barbara   Przepiękny niespotykany lokal użytkowy w Mysłowicach w dzielnicy -.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł16,83 m² 3 267,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta tylko u nas - zapraszam na prezentację! Zadzwoń lub napisz do nas   garaż murowany w zabudowie szeregowej | Mysłowice, ul. Karola Miarki cena do negocjacji Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł61 m² 4 918,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży lokal usługowy w ścisłym centrum Mysłowic przy ul. Grunwaldzkiej, stanowiącej główny deptak mysłowickiego rynku. Ogrzewanie - centralne Miejskie! Lokal wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł395 m² 1 493,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowy dworek usługowo- handlowy z mieszkaniem 2- pokojowym. Na sprzedaż przestronny i stylowy dworek o powierzchni 395 m2, położony na działce o pow. 780 m2. Dworek zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 500 000 zł170 m² 20 588,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość usytuowaną przy ul. Bończyka na pograniczu Mysłowic i Katowic. W skład nieruchomości wchodzi grunt o powierzchni 1500 m2 z czego.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł70 m² 5 642,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferujemy lokal o wyjątkowym charakterze, który sprawdzi się zarówno w celach komercyjnych, jak i mieszkalnych. To idealna propozycja dla osób poszukujących przestrzeni w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł128 m² 3 906,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł1 100 m² 3 818,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy do sprzedaży budynek komercyjny, w bardzo dobrym stanie zlokalizowany w ścisłym centrum miasta. Budynek o przeznaczeniu biurowym, usługowym , przystosowanym dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł102 m² 7 450,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Sprzedam lokal użytkowy w ścisłym centrum Mysłowic blisko sądu, komendy policji, sklepów, przystanków tramwajowych i autobusowych. Lokal sklada sie z 4 pokoi i poczekalni, ma.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł93 m² 6 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży pawilon handlowo- usługowy usytuowany w spokojnej dzielnicy Mysłowic (wesoła) przy ul. Spacerowej. W skład nieruchomości wchodzi grunt o powierzchni 401 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł350 m² 3 971,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko W realton! 0%prowizji Na sprzedaż lokal użytkowy po generalnym remoncie w Mysłowicach - rynek. Przestronny lokal o powierzchni 350m2, gotowy do rozpoczęcia działalności bez.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł72 m² 7 347,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży prosperujący lokal medyczno-kosmetyczny zlokalizowany w Mysłowicach dzielnica Brzęczkowice przy ul. Kawy. Lokal składa się z 3 pokoi zabiegowych, pokoju socjalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł136,30 m² 2 567,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko u Nas! Zapraszamy na prezentację nieruchomości! Proponujemy Państwu do sprzedaży lokal handlowo-usługowy w Mysłowicach przy ulicy Osmańczyka. Lokal znajduje się w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł3 000 m² 966,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż budynek produkcyjno magazynowy z częścią biurową, zlokalizowany w Mysłowicach ul. Karola Miarki 23 Nieruchomość idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł2 347,28 m² 1 448,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie W sprawie przetargu Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Świętokrzyska 36, 00-116 Warszawa ogłasza przetarg pisemny.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Mikołowska

Mysłowice,śląskie

990 000 zł75 m² 13 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam lokal użytkowy 75 m Mysłowice, ul. Mikołowska 42C - przy głównej ulicy miasta - gotowiec inwestycyjny! Nieruchomość jest objęta jedną księgą wieczystą, stanowi trzy wyodrębnione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Krasowy,Mysłowice

3 382 000 zł894 m² 3 784,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna z zabudową produkcyjno-magazynową, zlokalizowana w Mysłowicach przy ul. Polskiego Czerwonego Krzyża. Nieruchomość stanowi funkcjonujący kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Miarki

Śródmieście,Mysłowice

62 000 zł17 m² 3 683,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta tylko u nas - zapraszam na prezentację! Zadzwoń lub napisz do nas garaż murowany w zabudowie szeregowej | Mysłowice, ul. Karola Miarki Powierzchnia zabudowy: 16,83m2 szerokość: 276cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Mikołowska

Śródmieście,Mysłowice

990 000 zł74 m² 13 378,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferta tylko w naszym biurze - zapraszam do kontaktu Skontaktuj się z nami. Dochodowy lokal usługowy przy ul. Mikołowskiej 42c. bardzo dobra lokalizacja - główna ulica, targowisko miejskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury

Stare Miasto,Mysłowice

17 000 000 zł57 647 m² 294,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kompleks przemysłowo-magazynowy 5,75 ha | Hale + biura | Blisko S1 | Dochodowa inwestycja Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni 5,75.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Pocztowa

Wesoła,Mysłowice

3 530 000 zł2 347 m² 1 503,87 zł/m²

 

 

 

Wesoła,Mysłowice

3 530 000 zł2 347 m² 1 503,87 zł/m²

 

 

 

Stare Miasto,Mysłowice

395 000 zł70 m² 5 642,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Uniwersalny lokal w sercu miasta biuro, gabinet, pracownia lub mieszkanie Oferujemy lokal o wyjątkowym charakterze, który sprawdzi się zarówno w celach komercyjnych, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Katowicka

Śródmieście,Mysłowice

65 000 zł16 m² 4 062,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta zarezerwowana nieruchomość: mysłowice, ul. Katowicka Garaż murowany z kanałem powierzchnia: 16m2 szeregowy (środkowy segment) media: prąd księga wieczysta: tak Na sprzedaż garaż murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Pocztowa

Wesoła,Mysłowice

3 530 000 zł2 347 m² 1 503,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję, ul. Dworcowa

Brzezinka,Mysłowice

16 700 000 zł57 600 m² 289,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mysłowice, ul. Dworcowa: na sprzedaż teren przemysłowy 5,76 ha z zabudowaniami i dostępem bezpośrednim do bocznicy kolejowej, w pobliżu zjazdu z drogi ekspresowej S1 Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Pocztowa

Wesoła,Mysłowice

3 530 000 zł2 347 m² 1 503,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie W sprawie przetargu Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 15, 02-515 Warszawa ogłasza przetarg pisemny nieograniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kacza

Stare Miasto,Mysłowice

395 000 zł70 m² 5 642,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na sprzedaż unikalny lokal o powierzchni 70m , położony na parterze zabytkowej kamienicy, tuż przy rynku w Mysłowicach. To idealna lokalizacja na cele komercyjne, takie jak biuro, gabinet czy.