dowolna

Nieruchomości Mysłowice - Oferty sprzedaży nieruchomości

242 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

242 ogłoszenia

210 000 zł55 m² 3 818,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, przy ul. Morcinka 2c/33 w Mysłowicach. Przedmiotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Białobrzeska

Kosztowy Mysłowice

770 000 zł104,05 m² 7 400,29 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:kwiecień 2026

Oferujemy 4-pokojowy dom składający się z salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i ogródka, mieszczący się na Osiedlu Południowy Zakątek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Białobrzeska

Kosztowy Mysłowice

780 000 zł103,91 m² 7 506,50 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Białobrzeska

Kosztowy Mysłowice

740 000 zł105,63 m² 7 005,59 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:kwiecień 2026

 

 

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek. Zapraszamy! Proponujemy Państwu na sprzedaż działki w Mysłowicach dzielnica Krasowy przy ulicy Plebiscytowej. Opis działek: działki numer 1421/29 oraz 1422/29.

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł37,20 m² 2 876,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 37m położone w Mysłowicach przy ul. Górniczej (blisko Dworca pkp). Mieszkanie składa się z: - pokoju - wydzielonej sypialni - przechodnej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:545 m²

agencyjnej! Mam do zaoferowania dom wolnostojący położony w Mysłowicach przy ul. Łokietka o powierzchni 200m usadowiony na działce budowlanej o powierzchni 545 m . Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 lub 3 pokojowe usytuowane na trzecim piętrze bloku przy ulicy Armii Krajowej. W mieszkaniu właśnie rozpoczyna się remont - na tym etapie Kupujący ma wpływ na.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł62,86 m² 7 715,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na dzień otwarty który odbędzie się W sobotę 23.05.2026 W GODZINACH 12.00-13.30 PROSIMY KONIECZNIE O WCZEŚNIEJSZE POTWIERDZENIE PRZYBYCIA TELEFONICZNIE! Przestronne 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł177 m² 6 751,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:454 m²

Zamieszkaj w zielonym sercu Mysłowic przestronny dom z potencjałem dla dwóch rodzin! Szukasz oazy spokoju, która łączy bliskość natury z doskonałym skomunikowaniem? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł49 m² 5 612,24 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Szukasz mieszkania, które nie narzuca Ci stylu poprzedniego właściciela? Marzysz o wnętrzu zaprojektowanym dokładnie pod Twoje potrzeby? Ta oferta przy ulicy Korfantego to idealne płótno dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł900 m² 4 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:900 m²

Prawdziwa perełka na śląskiej ziemi Irena Majster 4 Alternatywy Tel:   Jeśli szukasz inwestycji w centrum miasta, która przynosi stały dochód to ta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaproponować Państwu zakup luksusowego apartamentu zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu w centrum miasta - Janów Park. Mieszkanie już istniejące i odebrane.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł288 m² 8 993,06 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Mamy przyjemność zaoferować Państwu luksusowy penthouse na najbardziej prestiżowym osiedlu w Mysłowicach Park Moniuszki. Deweloper dzięki zrealizowanej inwestycji został.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł2 160 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko u Nas! Oferta na wyłączność- tylko w naszym biurze. 0% prowizji dla klienta Kupującego. Do sprzedania działka położona w prestiżowej dzielnicy Mysłowic- morgach. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł112,45 m² 4 357,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na prezentację nieruchomości tylko w Naszym Biurze! Proponujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość przy ulicy Rynek w Mysłowicach. Duże, przestronne mieszkanie dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mysłowice Centrum ul. Górnicza 72 m2 / 3 pokoje + Balkon super lokalizacja! we speak english! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwustronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w naszym biurze- oferta na wyłączność. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 37,9 m , położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Strumieńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł14 260 m² 87,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Mysłowice - Wesoła, ul. Graniczna | na granicy dzielnic Wesoła i Morgi Duża działka rolno - budowlana położona w spokojnej zachodniej części miasta, tuż przy granicy z Katowicami.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł202,68 m² 9 226,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:602 m²

Nieruchomość godna polecenia Szanowni Państwo proponujemy do sprzedaży dwukondygnacyjny dom z ogrodem w Mysłowicach, dzielnica Morgi. Warto zatrzymać się przy tej ofercie z uwagi na.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł2 465,50 m² 1 622,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 959 m²

Na sprzedaż atrakcyjny obiekt przemysłowy w dobrym stanie technicznym, usytuowany na terenie o pow. 5959 m 2 wraz z drogami dojazdowymi o pow. 3106 m 2. W obrębie.

Szczegóły ogłoszenia

264 900 zł53,21 m² 4 978,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Wygodne i ustawne 2 z potencjałem na 3 pokoje! Niski blok. Centrum obecny układ oraz adaptacja zaprezentowane w rzutach. Zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 212 zł53,32 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta tylko u nas - zapraszam na prezentację! Zadzwoń lub napisz do nas:   Nowoczesne mieszkania w sercu miasta | Mysłowice, ul. Kwiatowa lokalne biuro sprzedaży: mysłowice, ul.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł73 m² 6 301,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko w naszym biurze. Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie typu M5 usytuowane na czwartym piętrze bloku w Brzęczkowicach. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 73 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł110 m² 7 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 739 m²

Wyjątkowa okazja: dom z ogromnym potencjałem na działce 2739 m Mysłowice, brzezinka Inwestycja dla dewelopera lub idealna przystań dla rodziny! Z ogromną przyjemnością prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł37,35 m² 4 524,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Tylko W realton umowa na wyłączność Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż usytuowane na 2. piętrze 3. piętrowego bloku z 1956 roku, przy ulicy Krakowskiej w centrum Mysłowic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł97,05 m² 690 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż apartamenty w stanie developerskim na nowo powstałym Osiedlu Zielone Zacisze" położonego w Mysłowicach (brzezinka). Osiedle Zielone Zacisze to kameralna inwestycja (tylko 4.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł16,83 m² 3 267,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta tylko u nas - zapraszam na prezentację! Zadzwoń lub napisz do nas   garaż murowany w zabudowie szeregowej | Mysłowice, ul. Karola Miarki cena do negocjacji Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł3 633 m² 118,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka budowlana w zielonej części Mysłowic idealne miejsce na Twój dom! lokalizacja Działka położona jest w spokojnej i zielonej dzielnicy Kosztowy przy ul.