dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Mysłowice - Oferty sprzedaży i najmu

40 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

40 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

749 000 zł75 m² 9 986,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zamieszkaj w mieszkania na parterze w bloku z 2012 roku. Do zamieszkania od razu oferuje 67,97 m powierzchni plus 5 m2 balkon. Mieszkanie sprzedawane w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł74 m² 9 986,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Dzień dobry, oferujemy na sprzedaż mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - dzielnica Bończyk w Mysłowicach. Okolica jest spokojna, a jednocześnie doskonale skomunikowana:.

Szczegóły ogłoszenia

189 900 zł30,77 m² 6 171,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferuję do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Armii Krajowej. Mieszkanie położone na parterze niskiego bloku o powierzchni użytkowej ok 30,77 m2 składa się z: pokoju kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

594 000 zł60 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 60,35m2 składające się z 3 pokojów z kuchnią, w tym: * Kuchni otwartej na salon * Salonu z jadalnią z oknem na stronę zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

320 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferuję do sprzedaży komfortowe mieszkanie typu M3 usytuowane na 8 piętrze w bloku w Centrum - ul. Mickiewicza 11 Praktyczny układ pomieszczeń - ustawny salon , dwie niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł51 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Ogłoszenie prywatne bez prowizji. Sprzedam jasne i ustawne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,8 m + piwnica 3,2 m (łącznie 51 m ), położone na 3. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

220 000 zł37,34 m² 5 891,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, kompaktowego mieszkania o powierzchni 37,34 m , położonego w spokojnej i zielonej części Mysłowic w dzielnicy Wesoła,.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł46,18 m² 5 521,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Zapraszamy na prezentację nieruchomości tylko w Naszym Biurze! Proponujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość w spokojnej okolicy przy ulicy Stalmacha w Mysłowicach. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł55,67 m² 10 777,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty Wojciech Zając Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, w pełni wyposażonego 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł85,42 m² 9 306,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Komfortowe, nowoczesne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,42m2 w Mysłowicach przy ulicy Katowickiej na osiedlu Bończyk - Ptaki. Mieszkanie w idealnym stanie technicznym, nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł50,80 m² 6 889,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,8m , położone na 3. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Strumieńskiego w Mysłowicach. Lokal wyróżnia się świetną lokalizacją nieopodal parku,.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł32,90 m² 5 987,84 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Wizualizacja poglądowa- propozycja aranżacji* Mieszkanie z potencjałem, 6,4% roi, wyliczone dla mieszkania po przeprowadzonym remoncie. Jeżeli szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie według.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł55,20 m² 3 894,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta godna polecenia. Umów się już dziś! Proponujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość przy ulicy Powstańców w Mysłowicach. Mieszkanie znajduje się na parterze w dwupiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Mysłowice,śląskie

485 000 zł62,86 m² 7 715,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na dzień otwarty który odbędzie się W sobotę 23.05.2026 W GODZINACH 12.00-13.30 PROSIMY KONIECZNIE O WCZEŚNIEJSZE POTWIERDZENIE PRZYBYCIA TELEFONICZNIE! Przestronne 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

258 000 zł30,26 m² 8 526,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Przytulna mieszkanie w sercu Mysłowic ul. Armii Krajowej Szukasz przytulnego mieszkania na niskim piętrze dla rodziny lub pod inwestycję w świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł49 m² 5 612,24 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Szukasz mieszkania, które nie narzuca Ci stylu poprzedniego właściciela? Marzysz o wnętrzu zaprojektowanym dokładnie pod Twoje potrzeby? Ta oferta przy ulicy Korfantego to idealne płótno dla.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł52 m² 6 903,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Uwaga: - 0% Prowizji - Po kapitalnym remoncie - Czynsz 257 zł / mc - energooszczędne oświetlenie gratis 2 pokojowe po generalnym remoncie w Mysłowicach. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Armii.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł63,49 m² 5 512,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3 pokoje w Mysłowicach ul. Armii Krajowej Szukasz komfortowego mieszkania w świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Biuro nieruchomości prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł55 m² 7 181,82 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Uwaga: - 0% Prowizji - Po kapitalnym remoncie - Czynsz 582 zł / mc - energooszczędne oświetlenie gratis 2 pokojowe po generalnym remoncie w Mysłowicach. Mieszkanie znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

309 900 zł66 m² 4 695,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 66 m2 z dużą piwnicą (ok. 28 m2). Dzięki ściance działowej pomiędzy salonem z kuchnią a dużym.

Szczegóły ogłoszenia

447 000 zł32,35 m² 13 817,62 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie odebrane końcem 2024 roku, zlokalizowane na prestiżowym, strzeżonym osiedlu "park Moniuszki". Lokal wykończony w wysokim standardzie, w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Wielka Skotnica

Mysłowice,śląskie

637 000 zł74,51 m² 8 549,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie w Mysłowicach ul. Wielka Skotnica Szukasz przestronnego mieszkania w świetnie skomunikowanej lokalizacji, bez dodatkowych nakładów finansowych? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

195 000 zł33,86 m² 5 759,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Zapraszamy na prezentację nieruchomości. Tylko w Naszym biurze! Umów się już dziś! Proponujemy Państwu na sprzedaż przytulne w pełni wyposażone 2 pokojowe w Mysłowicach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł54,90 m² 6 648,45 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Zapraszamy na prezentację Osiedle Bończyka! Niskie piętro! Proponujemy Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2 pokojowe w Mysłowicach przy ul. Katowickiej. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł68,86 m² 11 399,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Przestronne 3 pokoje w spokojnej dzielnicy Mysłowic ul. Chopina- park Chopina Szukasz przestronnego, komfortowego mieszkania niewymagającego dodatkowych nakładów finansowych? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł66,36 m² 4 294,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie w domu wielorodzinnym w Mysłowicach ul. Armii Krajowej Szukasz dużego mieszkania dla rodziny w świetnie skomunikowanej lokalizacji? Biuro nieruchomości prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Mikołowska

Mysłowice,śląskie

445 000 zł72 m² 6 180,56 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Słoneczne 4 Pokoje z Potencjałem Mysłowice, ul. Mikołowska Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny lub atrakcyjnej nieruchomości pod inwestycję? Prezentujemy wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł37,50 m² 8 133,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gotowe do zamieszkania | po generalnym remoncie | balkon | 37,5 m | mysłowice Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,50 m , zlokalizowane w Mysłowice.

Szczegóły ogłoszenia

327 000 zł48,10 m² 6 798,34 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Słoneczne 3 pokoje w sercu Mysłowic ul. Wysockiego Szukasz komfortowego mieszkania dla rodziny lub pod inwestycję w świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rynek

Mysłowice,śląskie

299 000 zł52,95 m² 5 646,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kameralne 2 pokoje w sercu Mysłowic ul. Rynek Szukasz komfortowego mieszkania w świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Biuro nieruchomości prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł72,19 m² 8 726,97 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Unikalne dwupoziomowe mieszkanie Z ogródkiem mysłowice, ul. Bończyka o powierzchni 72,19 m (powierzchnia mieszkalna 69,06 m ). Szukasz miejsca, które jest gotowe do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł59,44 m² 9 404,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mysłowice apartament na sprzedaż ul. Chopina 2 pokoje balkon - parking + komórka Mieszkanie gotowe do zamieszkania - bez remontu i bez dodatkowych kosztów. Funkcjonalny układ, balkon, dużo miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł38,60 m² 10 077,72 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż mysłowice janów 2 pokoje gotowe do wejścia Na sprzedaż dwupokojowe gotowe do wejścia mieszkanie o powierzchni 38,6 m2 znajdujące się w spokojnej i lubianej części.

Szczegóły ogłoszenia

678 000 zł113 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Polecam piękne,słoneczne mieszkanie położone na pierwszym piętrze w budynku mieszkalno-biurowym przy Placu Wolności 6.Do chwili obecnej w lokalu była prowadzona działalność gospodarcza.Po.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawowa

Mysłowice,śląskie

225 000 zł46,50 m² 4 838,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Oferta godna polecenia. Umów się już dziś! Proponujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość przy ulicy Stawowej w Mysłowicach. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł36 m² 5 527,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do remontu, położone w bardzo dobrej lokalizacji, w bloku mieszkalnym, który zapewnia wygodę codziennego funkcjonowania oraz szybki dostęp do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 696 zł107 m² 9 997,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bezkompromisowy Apartament wykończony w standardzie High-End z Tarasem 62 m | Morgi / Larysz - Mysłowice Cena: 1 069 696 pln | Powierzchnia: 107 m | Taras: 62 m | Ogród: 38.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Wielka Skotnica

Mysłowice,śląskie

547 000 zł68,20 m² 8 020,53 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Super oferta! tylko U nas! Mieszkanie idealne dla ludzi ceniących sobie własna przestrzeń. Proponujemy Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie 4 pokojowe w Mysłowicach. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rynek

Mysłowice,śląskie

490 000 zł112,45 m² 4 357,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na prezentację nieruchomości tylko w Naszym Biurze! Proponujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość przy ulicy Rynek w Mysłowicach. Duże, przestronne mieszkanie dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł59 m² 6 084,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: mieszkanie 3-pokojowe, 59 m Mysłowice, brzęczkowice, ul. Wały Cena: 359 000 zł Dostępny od zarazy | Oferta na wyłączność Na sprzedaż ustawne i jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Katowicka

Bończyk,Mysłowice

610 000 zł59 m² 10 281,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 3 pokojowe 59,33 m2 usytuowane na I pietrze w budynku III piętrowym z windą zlokalizowane na Osiedlu Bończyk-Ptaki. Pierwszy właściciel, pełna własność. Sprzedaż bez.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij