dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Mysłowice - Oferty sprzedaży i najmu

40 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

40 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie

Tuwima,Mysłowice

229 000 zł39 m² 5 871,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Przedstawiamy Państwu przytulne mieszkanie w Mysłowicach, które czeka na odświeżenie lub własną aranżację. To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piasek,Mysłowice

215 000 zł40 m² 5 321,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta zarezerwowana Oferta tylko u nas, bez prowizji dla kupującego. Oferujemy na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Mysłowicach przy ul. Gwarków. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Katowicka

Bończyk,Mysłowice

659 000 zł59 m² 11 092,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż, komfortowe i nowoczesne mieszkanie z balkonem, w nowym budownictwie na osiedlu Bończyk-Ptaki w Mysłowicach przy ul. Katowickiej 51j. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Stawowa

Piasek,Mysłowice

209 000 zł28 m² 7 464,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnej nieruchomości jednopokojowej, gotowej do wprowadzenia. Mieszkanie znajduje się na parterze w 4-piętrowym bloku po termomodernizacji. Przynależą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korfantego

Brzęczkowice,Mysłowice

399 000 zł49 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję mieszkanie po remoncie w pełni urządzone i wyposażone. Ogrzewanie miejskie, oraz pełna infrastruktura w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Larysz-Hajdowizna,Mysłowice

735 000 zł72 m² 10 208,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Apartament 3-pokojowy z możliwością wydzielenia 4 pokoju (np. gabinetu) Kupujący nie ponosi kosztów prowizji! Jeśli nie wyświetla Ci się wirtualny spacer, skontaktuj się ze mną! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stawowa

Mysłowice,śląskie

149 000 zł28 m² 5 283,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. Zapraszam do zapoznania się z bardzo atrakcyjną ofertą kompaktowego, 1-pokojowego mieszkania o powierzchni 29 m w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stokrotek

Ćmok,Mysłowice

490 000 zł75 m² 6 533,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Rezerwacja do 15.03.2026! Na sprzedaż! Mieszkanie 74,5m2- ul. Stokrotek, mysłowice. Mieszkanie na 2 piętrze 3-piętrowego bloku, umeblowane. 3 niezależne pokoje, salon, kuchnia, łazienka, duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Mysłowice

259 000 zł41 m² 6 278,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie! Na sprzedaż mieszkanie o pow. użytkowej 38,87m2 położone na 2. piętrze w 3-piętrowym bloku. Składa się z: przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mysłowice

Janów Miejski-Ćmok,Mysłowice

435 000 zł50 m² 8 613,86 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie na sprzedaż w świetnej lokalizacji - centrum Mysłowic! Zadzwoń i umów się już dziś na prezentację! Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jodłowa

Janów Miejski-Ćmok,Mysłowice

389 000 zł58 m² 6 706,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Świetna lokalizacja, niskie koszty utrzymania, parking, bezpieczeństwo I wygoda! Oferta od właściciela bez pośrednika, bez prowizji! (biura nieruchomości prosimy nie dzwonić) Oferujemy przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słoneczne Wzgórze

Larysz-Hajdowizna,Mysłowice

1 069 893 zł107 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartament w Najbardziej Pożądanej Dzielnicy Mysłowic - Twoje Nowe Królestwo! Cena: 1 070 000 pln | Powierzchnia: 107 m | Taras: 62 m | Ogród: 38 m | Liczba pokoi: 4 | Rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bończyka

Bończyk-Tuwima,Mysłowice

408 200 zł39 m² 10 342 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

I podatku pcc! Zadzwoń i umów się na prezentację: na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji na kameralnym, eleganckim osiedlu zaprojektowanym z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Mysłowice

Mysłowice Centrum,Mysłowice

233 000 zł39 m² 5 974,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu przytulne mieszkanie w Mysłowicach, które czeka na odświeżenie lub własną aranżację. To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hlonda

Brzęczkowice,Mysłowice

340 000 zł57 m² 5 964,91 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane w Mysłowicach - Brzęczkowicach, na 10. piętrze w 10-piętrowym bloku. Mieszkanie wymaga remontu, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mysłowice

Wielka Skotnica,Mysłowice

378 000 zł48 m² 7 941,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż ustawne, bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 47,6 m , położone na 2. piętrze w zadbanym bloku z ogrzewaniem miejskim. Wejście do budynku zabezpieczone domofonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wesoła,Mysłowice

324 000 zł45 m² 7 201,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po kapitalnym remoncie w doskonałej lokalizacji ul. Piastów Śląskich 2b, mysłowice Na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 44,99 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Słoneczne Wzgórze

Morgi,Mysłowice

750 000 zł72 m² 10 416,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Cena podlega negocjacji ;) zapraszamy Apartament z ogródkiem i miejscem postojowym Mysłowice, słoneczne Wzgórze Na sprzedaż nowoczesne i słoneczne mieszkanie położone na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mysłowice

Mysłowice,śląskie

275 000 zł58 m² 4 701,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Rezerwacja! Oferuję świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 54,43 m2 (zgodnie z księgą wieczystą), jednak "po podłodze" wynosi ona 58,49m2, co jest dużą zaletą w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Plac Wolności

Stare Miasto,Mysłowice

629 000 zł69 m² 9 085,66 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Koniecznie zobacz spacer 3 D załączony do ogłoszenia! Szukasz wyjątkowego, niestandardowego, przestronnego, wykończonego w wysokim standardzie dwupoziomowego apartamentu, w samym Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boliny

Piasek,Mysłowice

280 000 zł50 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie z widokiem na zieleń i dostępem do centrum Sosnowca, katowic i Mysłowic ul. Boliny, mysłowice Szukasz mieszkania z pięknym widokiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mysłowice

Bończyk,Mysłowice

380 000 zł50 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie z balkonem i miejscem parkingowym, mysłowice - dzielnica Bończyk Szukasz wyjątkowego, gotowego do zamieszkania mieszkania w świetnej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morcinka

Mysłowice Centrum,Mysłowice

276 000 zł55 m² 4 990,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie w centrum Mysłowic. Niski, czteropiętrowy blok po termomodernizacji. W skład mieszkania o powierzchni 55,3 m2 wchodzą 3 pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Mysłowice

289 000 zł41 m² 7 006,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - idealne na start lub pod wynajem! Szukasz mieszkania w bardzo dobrym standardzie, gotowego do wprowadzenia od zaraz? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bończyk,Mysłowice

395 000 zł55 m² 7 194,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność! Dostępna tylko w naszym biurze! 2-pokojowe mieszkanie po remoncie Mysłowice, ul. Katowicka 71 52,7 m + balkon i piwnica Idealna lokalizacja | Świeżo po remoncie |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mysłowice

Mysłowice Centrum,Mysłowice

449 000 zł60 m² 7 483,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji - blisko zieleni, a jednocześnie z wygodnym dostępem do pełnej infrastruktury? Ta oferta jest dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bończyka

Bończyk,Mysłowice

220 000 zł39 m² 5 641,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie nieaktualne! sprzedane Mieszkanie znajduje się w Mysłowicach przy ul. ks. Norberta Bończyka, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korfantego

Brzęczkowice,Mysłowice

275 000 zł49 m² 5 612,24 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Sprzedam bez pośredników mieszkanie własnościowe [z kw, bez zadłużenia]. Mieszkanie w Mysłowicach, dzielnica Brzęczkowice, usytuowane na ostatnim piętrze dziesięciopiętrowego bloku (blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chopina

Mysłowice Centrum,Mysłowice

950 000 zł83 m² 11 445,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Agencjom nieruchomości dziękujemy. Prosimy nie kontaktować się. Ogłoszenie od osób prywatnych, bez prowizji biur i pośredników. Czy chcesz codziennie rano pić kawę we własnym ogrodzie?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawowa

Piasek,Mysłowice

179 000 zł39 m² 4 625,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Rezerwacja zapraszam do kontaktu, zadzwoń I umów się na prezentację! Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania w Mysłowicach. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,7 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Ćmok,Mysłowice

314 000 zł63 m² 4 984,13 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaz przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 62,84 m2, polozone na 9. pietrze w 10-pietrowym bloku z winda, w spokojnej i zielonej dzielnicy Cmok w Myslowicach, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chopina

Janów Miejski,Mysłowice

515 000 zł48 m² 10 729,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mysłowice Janów | 2 pokoje z ogródkiem na strzeżonym osiedlu gotowe do zamieszkania! Oferta bez pośredników Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 47,3 m , z ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chopina

Janów Miejski,Mysłowice

490 000 zł45 m² 10 795,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

[rezerwacja] Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży (bezpośrednio, bez pośredników) mieszkania zlokalizowanego w Mysłowicach, na osiedlu Park Moniuszki, na ulicy Chopina. Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Brzęczkowice i Słupna,Mysłowice

274 000 zł49 m² 5 591,84 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w Mysłowicach. Mieszkanie o powierzchni 49,00 mkw. Lokal mieszkalny mieści się na pierwszym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mysłowice,śląskie

315 000 zł56 m² 5 614,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje, balkon, park w sąsiedztwie Mysłowice, ul. Gwarków 20 Cena: 315 000 zł Powierzchnia: 52,7 m + balkon + piwnica 3,4 m Piętro: 4/4 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kwiatowa

Mysłowice,śląskie

322 469 zł35 m² 9 086,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedmiotem ogłoszenia jest 1-pokojowe mieszkanie numer A0.05 położone na parterze w Mysłowicach. To wyjątkowy lokal o powierzchni 35,49 m2 z ogrodem 9,95m2 oraz tarasem 5,76 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wały

Brzęczkowice,Mysłowice

270 000 zł51 m² 5 294,12 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Mysłowicach, brzęczkowice, ul. Bernarda Wały 1 Spokojna okolica idealna dla rodzin z dziećmi. Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Brzęczkowice,Mysłowice

289 000 zł51 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w Mysłowicach, ul. Bernarda Wały 1, brzęczkowice. Spokojna okolica idealna dla rodzin z dziećmi. Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastów Śląskich

Wesoła,Mysłowice

330 000 zł48 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Sprzedam mieszkanie 2pokoje z kuchnią o pow. 47.2m w Mysłowicach- Wesołej ul .Piastów Śl 4. Blok jest nowo ocieplony,nowa elewacja (na podglądzie mapgogle jest są stare zdjęcia) Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bończyka

Bończyk-Tuwima,Mysłowice

232 000 zł40 m² 5 858,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Rezerwacja! Zapraszam do zakupu atrakcyjnego, funkcjonalnego mieszkania z balkonem znajdującego się w Mysłowicach przy ulicy Bończyka. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia