dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Mysłowice - Sprzedaż i najem

58 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

58 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

739 000 zł74 m² 9 986,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Dzień dobry, oferujemy na sprzedaż mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - dzielnica Bończyk w Mysłowicach. Okolica jest spokojna, a jednocześnie doskonale skomunikowana:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł108,09 m² 6 744,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Rodzinny, dwupoziomowy apartament z tarasem! Top lokalizacja! | Mysłowice ul. Janowska zadzwoń:   Współpracując z homeon Nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł70,54 m² 9 058,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rodzinny apartament! Nowoczesne 3 pokoje z ogródkiem! | Mysłowice ul. Janowska zadzwoń:   Współpracując z homeon Nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

594 000 zł60 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 60,35m2 składające się z 3 pokojów z kuchnią, w tym: * Kuchni otwartej na salon * Salonu z jadalnią z oknem na stronę zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w cichej spokojnej okolicy blisko szkoła

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł69 m² 7 971,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1988

Klimatyczne mieszkanie z tarasem i zielenią cisza, przestrzeń i gotowe do zamieszkania. Przedstawiam na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 69 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

512 100 zł58,71 m² 8 722,53 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kupując nie płacisz prowizji oraz podatku pcc Jeśli interesuje Cię inny metraż- daj znać! Pracujemy również w weekendy- napisz sms! - Komórka lokatorska: tak - Boks rowerowy: tak - Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

375 700 zł39,34 m² 9 550,08 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł68 m² 11 014,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe i przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,97 m , położone na atrakcyjnym Osiedlu Prezydenckim przy ul. Janowskiej w Mysłowicach. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł48 m² 6 041,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wejdź, dokończ tak jak lubisz i zamieszkaj :-) Ustawne dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze o pow. 47,25 mkw. Zielono za oknami. Zrób sobie wirtualny spacer po mieszkaniu - zapraszamy na.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł47 m² 7 638,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży wyremontowane pod tzw. "klucz" mieszkanie o powierzchni 47 m2 składające się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni z balkonem, garderoby, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł58,30 m² 7 873,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe 58m + ogródek | Słoneczne Wzgórze, morgi Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, nowoczesnego mieszkania o powierzchni 58,3 m , położonego w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł51 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Ogłoszenie prywatne bez prowizji. Sprzedam jasne i ustawne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,8 m + piwnica 3,2 m (łącznie 51 m ), położone na 3. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł37,34 m² 5 891,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, kompaktowego mieszkania o powierzchni 37,34 m , położonego w spokojnej i zielonej części Mysłowic w dzielnicy Wesoła,.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł34 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mysłowice - Stare Miasto - 34m2 / 2 pokoje / Do Wejścia Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2 położone w Mysłowicach przy ul. Rynek. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł28 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta tylko u nas - zapraszam na prezentację! Zadzwoń lub napisz do nas   Kawalerka położona w samym centrum Mysłowic, przy ul. Katowickiej 15. Dostępna od zaraz. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł46 m² 73,91 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Isabella Properties prezentuje wyjątkowy apartament Premium na wynajem w prestiżowej lokalizacji - ul. Chopina 32f w Mysłowicach. To nowoczesne i elegancko wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł55,67 m² 10 777,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty Wojciech Zając Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, w pełni wyposażonego 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł72 m² 5 263,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mysłowice Centrum ul. Górnicza 72 m2 / 3 pokoje + Balkon super lokalizacja! we speak english! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwustronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł85,42 m² 9 306,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Komfortowe, nowoczesne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,42m2 w Mysłowicach przy ulicy Katowickiej na osiedlu Bończyk - Ptaki. Mieszkanie w idealnym stanie technicznym, nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł48 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko u nas - zapraszam na prezentację! Zadzwoń lub napisz do nas:   Mieszkanie dwupokojowe z balkonem, położone w Mysłowicach - Brzęczkowicach, przy ul. Hlonda poziom 0.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł50,50 m² 35,64 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od zaraz Zadbane mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, mysłowice, ul. Mickiewicza (okolice Netto). - nowa kuchnia wraz ze sprzętem agd (lodówka, piec gazowy z piekarnikiem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

196 000 zł30 m² 6 533,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do wynajmu umeblowane i wyposażone mieszkanie typu kawalerka usytuowane na drugim piętrze bloku - ulica Strumieńskiego. Praktyczny układ pomieszczeń: duży pokój z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł36 m² 5 527,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mysłowice - wielka skotnica ul. Pawła Stalmacha 36m2 - 2 Pokoje Cena do negocjacji. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 położone w Mysłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 215 zł64,91 m² 7 999 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,91 m , zaprojektowane z myślą o wygodzie rodziny lub pary ceniącej przestrzeń i estetykę. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

258 000 zł30,26 m² 8 526,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Przytulna mieszkanie w sercu Mysłowic ul. Armii Krajowej Szukasz przytulnego mieszkania na niskim piętrze dla rodziny lub pod inwestycję w świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł52 m² 6 903,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Uwaga: - 0% Prowizji - Po kapitalnym remoncie - Czynsz 257 zł / mc - energooszczędne oświetlenie gratis 2 pokojowe po generalnym remoncie w Mysłowicach. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Armii.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł63,49 m² 5 512,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3 pokoje w Mysłowicach ul. Armii Krajowej Szukasz komfortowego mieszkania w świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Biuro nieruchomości prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

549 900 zł65,79 m² 8 358,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! | Mysłowice ul. Bończyka zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł55 m² 7 181,82 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Uwaga: - 0% Prowizji - Po kapitalnym remoncie - Czynsz 582 zł / mc - energooszczędne oświetlenie gratis 2 pokojowe po generalnym remoncie w Mysłowicach. Mieszkanie znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Wielka Skotnica

Mysłowice,śląskie

637 000 zł74,51 m² 8 549,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie w Mysłowicach ul. Wielka Skotnica Szukasz przestronnego mieszkania w świetnie skomunikowanej lokalizacji, bez dodatkowych nakładów finansowych? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł35,31 m² 50,98 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego, w pełni wyposażonego, 2 pokojowego apartamentu tarasem o powierzchni użytkowej 35,31 m2, usytuowanego na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

384 900 zł49 m² 7 855,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Wygodne i nowoczesne 3 pokoje z balkonem! | Mysłowice ul. Korfantego zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł20 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u Nas! Oferujemy do wynajmu komfortowe mieszkanie typu kawalerka usytuowane na 1 piętrze bloku w Centrum - okolice ul. Armii Krajowej. Mieszkanie po generalnym remoncie - umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł68,86 m² 11 399,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Przestronne 3 pokoje w spokojnej dzielnicy Mysłowic ul. Chopina- park Chopina Szukasz przestronnego, komfortowego mieszkania niewymagającego dodatkowych nakładów finansowych? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

154 000 zł40 m² 3 850 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania z charakterem i klimatem, którego nie znajdziesz w nowym budownictwie? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,84 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł28 m² 7 107,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko w naszym biurze! Oferta na wyłączność! 0% prowizji dla klienta Kupującego! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę o powierzchni 28 m , usytuowaną na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł41,40 m² 3 381,64 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Oferta dla osób, które chcą kupić tanio, ale rozsądnie. Mieszkanie z realnym potencjałem aranżacyjnym, w zadbanej kamienicy i z rozwiązaniami, które dziś naprawdę mają znaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł55 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie typu M4. Mieszkanie o powierzchni 54,7m2, usytuowane na parterze ocieplonego bloku składa się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł66,36 m² 4 294,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie w domu wielorodzinnym w Mysłowicach ul. Armii Krajowej Szukasz dużego mieszkania dla rodziny w świetnie skomunikowanej lokalizacji? Biuro nieruchomości prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł63,50 m² 7 070,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Mysłowicach na osiedlu Wielka Skotnica. Główne atuty mieszkania: 3 pokoj e (64m2) - idealne dla rodziny, możliwość wydzielenia przestrzeni na sypialnie,.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij