dowolna

Mieszkania z przystosowaniem dla niepełnosprawnych Mysłowice

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

749 000 zł75 m² 9 986,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zamieszkaj w mieszkania na parterze w bloku z 2012 roku. Do zamieszkania od razu oferuje 67,97 m powierzchni plus 5 m2 balkon. Mieszkanie sprzedawane w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł36 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą! Wynajmę nowocześnie urządzony apartament z garderobą i tarasem na zamkniętym monitorowanym i prestiżowym osiedlu Park Moniuszki (przy ul. Chopina).

Szczegóły ogłoszenia

594 000 zł60 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 60,35m2 składające się z 3 pokojów z kuchnią, w tym: * Kuchni otwartej na salon * Salonu z jadalnią z oknem na stronę zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferuję do sprzedaży komfortowe mieszkanie typu M3 usytuowane na 8 piętrze w bloku w Centrum - ul. Mickiewicza 11 Praktyczny układ pomieszczeń - ustawny salon , dwie niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

447 000 zł32,35 m² 13 817,62 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie odebrane końcem 2024 roku, zlokalizowane na prestiżowym, strzeżonym osiedlu "park Moniuszki". Lokal wykończony w wysokim standardzie, w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł68,86 m² 11 399,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Przestronne 3 pokoje w spokojnej dzielnicy Mysłowic ul. Chopina- park Chopina Szukasz przestronnego, komfortowego mieszkania niewymagającego dodatkowych nakładów finansowych? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł93 m² 8 817,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Piękne mieszkanie położone w ścisłym centrum Mysłowic.Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,dwóch pokoi,łazienki,garderoby oraz przedpokoju.Do każdego pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Mikołowska

Mysłowice,śląskie

445 000 zł72 m² 6 180,56 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Słoneczne 4 Pokoje z Potencjałem Mysłowice, ul. Mikołowska Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny lub atrakcyjnej nieruchomości pod inwestycję? Prezentujemy wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

327 000 zł48,10 m² 6 798,34 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Słoneczne 3 pokoje w sercu Mysłowic ul. Wysockiego Szukasz komfortowego mieszkania dla rodziny lub pod inwestycję w świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł38,60 m² 10 077,72 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż mysłowice janów 2 pokoje gotowe do wejścia Na sprzedaż dwupokojowe gotowe do wejścia mieszkanie o powierzchni 38,6 m2 znajdujące się w spokojnej i lubianej części.

Szczegóły ogłoszenia

678 000 zł113 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Polecam piękne,słoneczne mieszkanie położone na pierwszym piętrze w budynku mieszkalno-biurowym przy Placu Wolności 6.Do chwili obecnej w lokalu była prowadzona działalność gospodarcza.Po.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Wielka Skotnica

Mysłowice,śląskie

547 000 zł68,20 m² 8 020,53 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Super oferta! tylko U nas! Mieszkanie idealne dla ludzi ceniących sobie własna przestrzeń. Proponujemy Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie 4 pokojowe w Mysłowicach. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Katowicka

Bończyk,Mysłowice

610 000 zł59 m² 10 281,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 3 pokojowe 59,33 m2 usytuowane na I pietrze w budynku III piętrowym z windą zlokalizowane na Osiedlu Bończyk-Ptaki. Pierwszy właściciel, pełna własność. Sprzedaż bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mysłowice

Janów Miejski-Ćmok,Mysłowice

435 000 zł50 m² 8 613,86 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie na sprzedaż w świetnej lokalizacji - centrum Mysłowic! Zadzwoń i umów się już dziś na prezentację! Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mysłowice

Mysłowice Centrum,Mysłowice

449 000 zł60 m² 7 483,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji - blisko zieleni, a jednocześnie z wygodnym dostępem do pełnej infrastruktury? Ta oferta jest dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chopina

Mysłowice Centrum,Mysłowice

950 000 zł83 m² 11 445,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Agencjom nieruchomości dziękujemy. Prosimy nie kontaktować się. Ogłoszenie od osób prywatnych, bez prowizji biur i pośredników. Czy chcesz codziennie rano pić kawę we własnym ogrodzie?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzierżonia

Wesoła,Mysłowice

1 750 zł36 m² 49,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem Mysłowice, ul. Dzierżonia 7 (dzielnica Wesoła) Powierzchnia: 35,2 m Liczba pokoi: 1 (duży salon) Kuchnia: osobna, przestronna i ustawna Łazienka: z toaletą Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chopina

Śródmieście,Mysłowice

519 000 zł47 m² 10 972,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż: stylowe mieszkanie z ogródkiem - Mysłowice, ul. Fryderyka Chopina "park Moniuszki" Gotowe do zamieszkania - wysoki standard, nowoczesna aranżacja i prywatna przestrzeń na świeżym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chopina

Janów Miejski,Mysłowice

490 000 zł45 m² 10 795,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

[rezerwacja] Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży (bezpośrednio, bez pośredników) mieszkania zlokalizowanego w Mysłowicach, na osiedlu Park Moniuszki, na ulicy Chopina. Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chopina

Janów Miejski,Mysłowice

715 000 zł68 m² 10 493,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tylko w Realton! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji! Zobacz film: oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w Mysłowicach w Janowie Miejskim na osiedlu Park Moniuszki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Brzęczkowice i Słupna,Mysłowice

274 000 zł49 m² 5 591,84 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w Mysłowicach. Mieszkanie o powierzchni 49,00 mkw. Lokal mieszkalny mieści się na pierwszym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastów Śląskich

Wesoła,Mysłowice

330 000 zł48 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Sprzedam mieszkanie 2pokoje z kuchnią o pow. 47.2m w Mysłowicach- Wesołej ul .Piastów Śl 4. Blok jest nowo ocieplony,nowa elewacja (na podglądzie mapgogle jest są stare zdjęcia) Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Moniuszki

Mysłowice,śląskie

509 201 zł54 m² 9 350 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy projekt na zamkniętym osiedlu w Mysłowicach. Funkcjonalne układy - powierzchnie użytkowe od 30- 115 mkw. Lokale posiadają przynależne ogródki, balkony oraz tarasy. Na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Mysłowice

Śródmieście,Mysłowice

1 156 621 zł58 m² 19 990 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Luksusowy apartament z panoramicznym widokiem - Nowoczesny standard na wyciągnięcie ręki Cena: 1 189 000 pln | Powierzchnia: 57,86 m + Taras: 23,5 m (łącznie ok. 81,36 m ) | Pokoje: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Mysłowice Centrum,Mysłowice

750 000 zł61 m² 12 295,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Rozgość się w przestronnym mieszkaniu na 4 piętrze budynku zlokalizowanego na eleganckim osiedlu Park Moniuszki w Mysłowicach. Ten 3-pokojowy lokal o powierzchni 61 mkw czeka na nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bończyk,Mysłowice

349 000 zł50 m² 6 980 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży słonecznego, dwupokojowego mieszkania w Mysłowicach. Pracujący gotowiec inwestycyjny na sprzedaż! Możliwość zarządzania najmem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Mysłowice Centrum,Mysłowice

257 000 zł47 m² 5 468,09 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedane! najlepsza cena W tej lokalizacji słoneczne Z widokiem na park. Zapraszam do zakupu mieszkania w Mysłowicach przy ulicy Morcinka 2 w pobliżu Parku Moniuszki i Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piastów Śląskich

Wesoła,Mysłowice

1 950 zł50 m² 39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do zaoferowania wynajem przytulnego mieszkania o pow.50m w rynku przy ul. Piastów Śląskich 4. Kuchnia, łazienka, korytarz, duży balkon, piwnica. Mieszkanie bardzo ciepłe, nowe okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Mysłowice

Mysłowice,śląskie

690 000 zł52 m² 13 398,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Eleganckie wykończone mieszkanie na parterze z własnym ogrodem, tarasem i profesjonalną aranżacją Jeśli marzysz o idealnym miejscu do życia, to mieszkanie o powierzchni 51,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chopina

Mysłowice,śląskie

1 149 000 zł68 m² 16 939,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta dla klienta Premium Szukasz jasnego i przestronnego apartamentu połączonego ze strefą relaksu i z wyjątkowo pięknym widokiem na panoramę Katowic? A co powiesz na romantyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Mysłowice Centrum,Mysłowice

265 000 zł38 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam bez pośredników, ustawne i bardzo bardzo słoneczne (okna pokoi skierowane na stronę południową), przytulne mieszkanie 38 m2 umieszczone na 9 piętrze, 2 pokoje, widna kuchnia, balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wielka Skotnica

Wielka Skotnica,Mysłowice

249 000 zł45 m² 5 582,96 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Sprzedam ciche i komfortowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44,6 m2 znajdujące się w najlepszej dzielnicy Mysłowic przy ulicy Wielka Skotnica. W bezpośrednim sąsiedztwie sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Słoneczne Wzgórze

Morgi,Mysłowice

419 000 zł55 m² 7 618,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szukasz komfortowego 2-pokojowego apartamentu w doskonałej lokalizacji gotowego do wprowadzenia? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Apartament zlokalizowany jest w Mysłowicach w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boliny

Mysłowice,śląskie

297 000 zł63 m² 4 715,78 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Strona kupująca nie ponosi kosztów obsługi agencyjnej! Szukasz przestronnego mieszkania dla siebie i swojej rodziny z dobrym dojazdem do Katowic? Koniecznie zwróć uwagę tą ofertę! Mam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołowska

Mysłowice,śląskie

145 000 zł58 m² 2 503,45 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Koszty pośrednictwa pokrywa właściciel nieruchomości! Do sprzedania przestronne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w Mysłowicach przy ulicy Mikołowskiej 5. Mieszkanie o powierzchni 57,92.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wysockiego

Śródmieście,Mysłowice

145 000 zł53 m² 2 735,85 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Idealna oferta dla wielbicieli zieleni i spokoju! przytulne, słoneczne mieszkanie! Proponujemy Państwu do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 53 mkw. do indywidualnej aranżacji.