dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Mysłowice - Oferty sprzedaży i najmu

45 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielka Skotnica

Wielka Skotnica,Mysłowice

140 000 zł38 m² 3 684,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 38m2,polozone w centrum,2 generalnym remoncie,okna pcv,wszystkie 140 000tys. do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Mysłowice,śląskie

270 000 zł63 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63m2, na 2-gim piętrze w niskich 3 piętrowych blokach przy ul. Kraszewskiego w Mysłowicach. Łazienka i toaleta osobno, dodatkowe pomieszczenie.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij