dowolna

Mieszkania w centrum Mysłowice - Oferty sprzedaży i najmu

60 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

60 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

739 000 zł74 m² 9 986,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Dzień dobry, oferujemy na sprzedaż mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - dzielnica Bończyk w Mysłowicach. Okolica jest spokojna, a jednocześnie doskonale skomunikowana:.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł36 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą! Wynajmę nowocześnie urządzony apartament z garderobą i tarasem na zamkniętym monitorowanym i prestiżowym osiedlu Park Moniuszki (przy ul. Chopina).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł108,09 m² 6 744,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Rodzinny, dwupoziomowy apartament z tarasem! Top lokalizacja! | Mysłowice ul. Janowska zadzwoń:   Współpracując z homeon Nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł70,54 m² 9 058,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rodzinny apartament! Nowoczesne 3 pokoje z ogródkiem! | Mysłowice ul. Janowska zadzwoń:   Współpracując z homeon Nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

594 000 zł60 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 60,35m2 składające się z 3 pokojów z kuchnią, w tym: * Kuchni otwartej na salon * Salonu z jadalnią z oknem na stronę zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferuję do sprzedaży komfortowe mieszkanie typu M3 usytuowane na 8 piętrze w bloku w Centrum - ul. Mickiewicza 11 Praktyczny układ pomieszczeń - ustawny salon , dwie niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

512 100 zł58,71 m² 8 722,53 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kupując nie płacisz prowizji oraz podatku pcc Jeśli interesuje Cię inny metraż- daj znać! Pracujemy również w weekendy- napisz sms! - Komórka lokatorska: tak - Boks rowerowy: tak - Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

375 700 zł39,34 m² 9 550,08 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł37,35 m² 4 417,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Tylko W realton umowa na wyłączność Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż usytuowane na 2. piętrze 3. piętrowego bloku z 1956 roku, przy ulicy Krakowskiej w centrum Mysłowic.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł28 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta tylko u nas - zapraszam na prezentację! Zadzwoń lub napisz do nas   Kawalerka położona w samym centrum Mysłowic, przy ul. Katowickiej 15. Dostępna od zaraz. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł30,10 m² 5 282,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1865

Tylko W realton umowa na wyłączność Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż usytuowane na 3. piętrze 3. piętrowej kamienicy, przy ulicy Lompy w centrum Mysłowic. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł46 m² 73,91 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Isabella Properties prezentuje wyjątkowy apartament Premium na wynajem w prestiżowej lokalizacji - ul. Chopina 32f w Mysłowicach. To nowoczesne i elegancko wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł72 m² 5 263,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mysłowice Centrum ul. Górnicza 72 m2 / 3 pokoje + Balkon super lokalizacja! we speak english! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwustronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł85,42 m² 9 306,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Komfortowe, nowoczesne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,42m2 w Mysłowicach przy ulicy Katowickiej na osiedlu Bończyk - Ptaki. Mieszkanie w idealnym stanie technicznym, nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł59 m² 6 423,73 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Klimatyczne mieszkanie na poddaszu w centrum - kamienica z windą Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie na poddaszu , położone w odremontowanej kamienicy z windą ,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł59,66 m² 3 670,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 59,66 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku. Lokal przeszedł kompleksowy remont została.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł48 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko u nas - zapraszam na prezentację! Zadzwoń lub napisz do nas:   Mieszkanie dwupokojowe z balkonem, położone w Mysłowicach - Brzęczkowicach, przy ul. Hlonda poziom 0.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł26 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Elegancka kawalerka typu studio po kapitalnym remoncie | wysoki standard | gotowa do zamieszkania Wyjątkowa przestrzeń zaprojektowana z myślą o komforcie i estetyce. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł50,50 m² 35,64 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od zaraz Zadbane mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, mysłowice, ul. Mickiewicza (okolice Netto). - nowa kuchnia wraz ze sprzętem agd (lodówka, piec gazowy z piekarnikiem.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł32,90 m² 5 987,84 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Wizualizacja poglądowa- propozycja aranżacji* Mieszkanie z potencjałem, 6,4% roi, wyliczone dla mieszkania po przeprowadzonym remoncie. Jeżeli szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie według.

Szczegóły ogłoszenia

196 000 zł30 m² 6 533,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do wynajmu umeblowane i wyposażone mieszkanie typu kawalerka usytuowane na drugim piętrze bloku - ulica Strumieńskiego. Praktyczny układ pomieszczeń: duży pokój z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł39 m² 7 564,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie typu M3 usytuowane na trzecim piętrze bloku w Centrum - okolice ul. Stawowej. Układ pomieszczeń: dwa pokoje, kuchnia, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

430 000 zł53 m² 8 113,21 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaproponować Państwu zakup luksusowego apartamentu zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu w centrum miasta - Janów Park. Mieszkanie już istniejące i odebrane.

Szczegóły ogłoszenia

549 900 zł65,79 m² 8 358,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! | Mysłowice ul. Bończyka zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł58 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie z wyposażoną kuchnią Mysłowice Centrum, ul. Górnicza Oferujemy do wynajęcia funkcjonalne i zadbane mieszkanie zlokalizowane w centrum Mysłowice, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

309 900 zł66 m² 4 695,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 66 m2 z dużą piwnicą (ok. 28 m2). Dzięki ściance działowej pomiędzy salonem z kuchnią a dużym.

Szczegóły ogłoszenia

447 000 zł32,35 m² 13 817,62 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie odebrane końcem 2024 roku, zlokalizowane na prestiżowym, strzeżonym osiedlu "park Moniuszki". Lokal wykończony w wysokim standardzie, w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł62,52 m² 8 637,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kup ostatni apartament I 2 balkony I klimatyzacja I ogrzewanie podłogowe I żaluzje zewnętrzne I garaż podziemny apartamentowiec W mysłowicach - został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

384 900 zł49 m² 7 855,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Wygodne i nowoczesne 3 pokoje z balkonem! | Mysłowice ul. Korfantego zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł20 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u Nas! Oferujemy do wynajmu komfortowe mieszkanie typu kawalerka usytuowane na 1 piętrze bloku w Centrum - okolice ul. Armii Krajowej. Mieszkanie po generalnym remoncie - umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł41,40 m² 3 381,64 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Oferta dla osób, które chcą kupić tanio, ale rozsądnie. Mieszkanie z realnym potencjałem aranżacyjnym, w zadbanej kamienicy i z rozwiązaniami, które dziś naprawdę mają znaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł55 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie typu M4. Mieszkanie o powierzchni 54,7m2, usytuowane na parterze ocieplonego bloku składa się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł65 m² 5 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta tylko u nas - zapraszamy na prezentację! Zadzwoń lub napisz do nas:   cena do negocjacji Duże 3 pokojowe mieszkanie Z dostępem do ogórdka - ul. Oświęcimska.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł93 m² 8 817,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Piękne mieszkanie położone w ścisłym centrum Mysłowic.Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,dwóch pokoi,łazienki,garderoby oraz przedpokoju.Do każdego pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł63,50 m² 7 070,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Mysłowicach na osiedlu Wielka Skotnica. Główne atuty mieszkania: 3 pokoj e (64m2) - idealne dla rodziny, możliwość wydzielenia przestrzeni na sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł36 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży komfortowy apartament usytuowany na trzecim piętrze bloku w Centrum - ul. Wyspiańskiego. Układ pomieszczeń: duzy salon Z szafami W zabudowie, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

384 700 zł95,46 m² 4 029,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 95,46 m , położone na 1 piętrze domu jednorodzinnego w spokojnej części Mysłowic przy ulicy Fitelberga. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł35,07 m² 5 959,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze ocieplonego bloku przy ul. Robotniczej. Mieszkanie o powierzchni 35,07 m2 składa się ze słonecznego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł61 m² 6 540,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Oferuję na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 61 m , zlokalizowany na 3 piętrze w zadbanym, czteropiętrowym bloku w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł97,05 m² 690 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż apartamenty w stanie developerskim na nowo powstałym Osiedlu Zielone Zacisze" położonego w Mysłowicach (brzezinka). Osiedle Zielone Zacisze to kameralna inwestycja (tylko 4.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł63,97 m² 9 207,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Idealne dla rodziny gotowe do zamieszkania tylko W realton umowa na wyłączność Z przyjemnością pragniemy zaprezentować Państwu apartament na sprzedaż o powierzchni 63,97 m2.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij