dowolna

Mieszkania przy lesie Mysłowice - Anonse sprzedaży i wynajmu

19 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

19 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piastów Śląskich

Wesoła,Mysłowice

1 950 zł50 m² 39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do zaoferowania wynajem przytulnego mieszkania o pow.50m w rynku przy ul. Piastów Śląskich 4. Kuchnia, łazienka, korytarz, duży balkon, piwnica. Mieszkanie bardzo ciepłe, nowe okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mysłowice

Brzęczkowice,Mysłowice

299 000 zł58 m² 5 155,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje za 299 000zł, brzęczkowice Prezentacja nieruchomości (na żywo) możliwa po 15 października 2023. Krótko: mysłowice - Brzęczkowice | mieszkanie 3 pokojowe z tarasowym balkonem| wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Janowska

Ćmok,Mysłowice

2 200 zł70 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta zarezerwowana krótko: mysłowice, ul. Janowska Osiedle Prezydenckie | wyposażone mieszkanie w nowym budownictwie Nieruchomość prezentowana jest wyłącznie w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mysłowice

Brzęczkowice,Mysłowice

390 000 zł64 m² 6 093,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji - całość wynagrodzenia biura pokrywa strona Sprzedająca - prowizja 0% dla Kupującego krótko: mysłowice | duże mieszkanie 3 pokojowe o ciekawym rozkładzie | balkon | wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Mysłowice

Mysłowice,śląskie

690 000 zł52 m² 13 398,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Eleganckie wykończone mieszkanie na parterze z własnym ogrodem, tarasem i profesjonalną aranżacją Jeśli marzysz o idealnym miejscu do życia, to mieszkanie o powierzchni 51,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mysłowice

Słupna,Mysłowice

275 000 zł72 m² 3 808,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prowizja 0% - oferta bez prowizji ze strony Kupującej krótko: mysłowice | duże mieszkanie 3 pokojowe o ciekawym rozkładzie | balkon | 2 piętro Nieruchomość prezentowana jest wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Mysłowice

Morgi,Mysłowice

359 000 zł52 m² 6 838,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 51,29 m2 w skład którego wchodzą: - salon z aneksem kuchennym - 2 pokoje - taras - przedpokój - łazienka z wc Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielka Skotnica

Wielka Skotnica,Mysłowice

369 000 zł58 m² 6 775,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Do sprzedania słoneczne, dwupoziomowe mieszkanie w Mysłowicach. Nieruchomość znajduje się przy ul. Wielka Skotnica, na trzecim i czwartym piętrze, w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korfantego

Brzęczkowice,Mysłowice

370 000 zł61 m² 6 065,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta zarezerwowana Nietuzinkowe mieszkanie zaprojektowane przez architekta wnętrz. Oferta wyłącznie w naszym biurze. Prowizja 0% - całość wynagrodzenia biura pokrywa strona Sprzedająca. Krótko:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korfantego

Brzęczkowice,Mysłowice

1 200 zł31 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie prywatne Witam, wynajmę dwupokojowe, słoneczne mieszkanie z pięknym widokiem w Mysłowicach. Umeblowane, łazienka i kuchnia świeżo po remoncie. W łazience nowa pralka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wały

Mysłowice,śląskie

320 000 zł52 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

(ogłoszenie prywatne) Witamy Mamy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2, usytuowane na 4 piętrze 4 piętrowego odnowionego bloku (termomodernizacja 2019) zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Mysłowice Centrum,Mysłowice

265 000 zł38 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam bez pośredników, ustawne i bardzo bardzo słoneczne (okna pokoi skierowane na stronę południową), przytulne mieszkanie 38 m2 umieszczone na 9 piętrze, 2 pokoje, widna kuchnia, balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Morgi

Morgi,Mysłowice

399 000 zł52 m² 7 673,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Morgi

Morgi,Mysłowice

425 000 zł51 m² 8 286,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Mysłowice,śląskie

1 700 zł63 m² 27 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy ul. Boliny 12w Mysłowicach. Urządzone, dwustronne mieszkanie, umeblowane oraz wyposażone w sprzęty agd. Mieszkanie posiada balkon w salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wielka Skotnica,Mysłowice

252 000 zł61 m² 4 101,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 3-pokojowe - centrum miasta Mysłowice, dogodna lokalizacja. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica bliskość szkoły/przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Mysłowice Centrum,Mysłowice

289 000 zł43 m² 6 736,60 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie położone w Mysłowicach przy ul. Mickiewicza 22 na 10 piętrze. Mieszkanie o powierzchni 42,9 m2 wraz z piwnicą składające się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Słupna

Słupna,Mysłowice

335 000 zł108 m² 3 108,47 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam przestronne, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 107,77m2 z dostępem do ogrodu i murowanym garażem. Pełna własność. Znajduje się na wysokim parterze w 3-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wały

Brzęczkowice,Mysłowice

310 000 zł58 m² 5 344,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przestronne mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem, świetną lokalizacją Mysłowice, brzęczkowice, ul. Wały Oferta bezpośrednio od właściciela, bez prowizji dla kupującego, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bończyka

Bończyk,Mysłowice

315 000 zł59 m² 5 338,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Sprzedam mieszkanie 59m2 dwupoziomowe 3 pokoje, łazienka z wc, kuchnia, 2 przedpokoje, balkon, taras, do mieszkania przynależy duża piwnica 7m. Wjazd na osiedle zabezpieczony szlabanem, przypisane dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Brzezinka

Brzezinka,Mysłowice

1 550 zł42 m² 36,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie po generalnym remoncie, wszystko pachnące świeżością i nowością, a na dodatek Właściciel proponuje stabilny długoletni najem z możliwością zameldowania na pobyt stały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orzeszkowej

Brzezinka,Mysłowice

105 000 zł39 m² 2 678,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe 39,2m2 w Mysłowicach na ul. Orzeszkowej. Mieszkanie usytuowane na 1 pietrze. Mieszkanie ustawne, posiada 1 duży pokój z możliwością podziału, łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słupecka

Rymera,Mysłowice

410 zł49 m² 8,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super Okazja np. dla młodego małżeństwa. Wyremontowane mieszkanie w kamienicy w Mysłowicach. Na podłodze panele, wykafelkowana łazienka z kabiną prysznicową, kominek, umeblowane. Niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nygi

Brzęczkowice,Mysłowice

195 000 zł60 m² 3 247,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze w ocieplonym i odnowionym bloku czteropiętrowym. Budynek posiada atrakcyjną lokalizacje, położony jest na skraju osiedla, w pobliżu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saperów Śląskich

Brzęczkowice,Mysłowice

159 000 zł50 m² 3 180 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone jest na czwartym piętrze w niskim i odnowionym bloku. Budynek posiada doskonałą lokalizację na osiedlu, w pobliżu znajdują się sklepy, przystanki komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kryształowa

Wesoła,Mysłowice

139 000 zł62 m² 2 260,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym pietrze w niskim bloku, budynek posiada doskonałą lokalizację, w pobliżu znajduje się przedszkole, szkoła, przystanki komunikacji miejskiej, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mickiewicza

Śródmieście,Mysłowice

130 000 zł37 m² 3 513,51 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Jasne, nowoczesne mieszkanie własnościowe,wyremontowane, z łazienką, kuchnią, balkonem, umeblowane. Cena do negocjacji!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Ćmok,Mysłowice

1 250 zł56 m² 22,32 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

mieszkanie częściowo umeblowane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielka Skotnica

Bończyk,Mysłowice

206 000 zł74 m² 2 765,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym odnowionym bloku, budynek posiada atrakcyjną lokalizację. Osiedle o niskiej zabudowie, w pobliżu znajduje się szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia