dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Mysłowice - Sprzedaż i wynajem

32 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

32 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Portowa

Słupna,Mysłowice

220 000 zł75 m² 2 933,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

sprzedam mieszkanie 75m2 , całe piętro kamienicy, z tarasem, ogrodem - 500 m2 garażem ipiwnicą, obok plac zabaw i przedszkole, cicha i zielona okolica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korfantego

Brzęczkowice,Mysłowice

163 000 zł49 m² 3 326,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Blok świeżo po remoncie, ocieplony mieszkanie bardzo ciepłe W związku Z czym są duże zwroty za ogrzewanie po okresie zimowym, pięknie pomalowany, jasna I przestronna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Okrzei

Wielka Skotnica,Mysłowice

208 000 zł68 m² 3 058,82 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Polecamy do obejrzenia i zakupu. Mieszkanie położone w Mysłowicach na osiedlu Wielka Skotnica, 4 pokojowe 68 m2 osobna łazienka i wc, balkon, do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mysłowice

Mysłowice,śląskie

143 000 zł38 m² 3 763,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja!do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe z balkonem,38m2,1-piętro,budynek 4piętrowy usytuowany w ładnej dzielnicy mysłowic,centrum,w okolicy sklepy,szkoła,przedszkola,plac zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wielka Skotnica

Wielka Skotnica,Mysłowice

230 000 zł70 m² 3 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Witam, sprzedaję bardzo funkcjonalne , przestrzenne, rodzinne mieszkanie 70 m2 na 1 piętrze kameralnego niskiego bloku. Mieszkanie składa się z: dużego salonu połączonego z przedpokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiosny Ludów

Wesoła,Mysłowice

115 000 zł38 m² 3 026,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie Z niezależnymi pokojami po remoncie.TANIE OPŁATY,UMEBLOWANE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielka Skotnica

Wielka Skotnica,Mysłowice

1 600 zł63 m² 25,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się na spokojnym osiedlu, w pobliżu jest przedszkole, plac zabaw dla dzieci, szkoła, poczta, apteka oraz kilka sklepów spożywczych, przystanek autobusowy, parking strzeżony oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Śródmieście,Mysłowice

120 000 zł38 m² 3 157,89 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Witam Posiadam mieszkanie na sprzedaż w centrum Mysłowic. W wieżowcu na 10/10 piętrze. Dwa pokoje , kuchnia , łazienka. Odnowione. Podłogi panele , okna plastik ,. 38m2. Cena 120.000 zł. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kawy

Brzęczkowice,Mysłowice

215 000 zł73 m² 2 945,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Blok zlokalizowany obok przedszkola. W miszkaniu wymienione okna na plastikowe, zabudowa przedpokoju i wnęki w szafy Komandor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kawy

Brzęczkowice,Mysłowice

1 350 zł72 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Blisko przedszkole, szkoła oraz sklepy osiedlowe. Dogodne połączenia komunikacyjne z Katowicami, sosnowcem. Na cenę wynajmu składa się kwota czynszu w wysokości 650 złotych oraz opłata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Norwida

Wesoła,Mysłowice

230 000 zł79 m² 2 911,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam, mam do sprzedania mieszkanie dwupoziomowe o metrażu 79m2: 4 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, wc, balkon z ogródkiem, piwnica, wózkownia. Mieszkanie w stanie bardzo dobrym, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Mysłowice

Mysłowice,śląskie

225 000 zł62 m² 3,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Nieruchomość znajduje się w cichej i zielonej okolicy w pobliżu centrum Mysłowic. Wokół tylko niskie zabudowania ( przewaga domków jednorodzinnych). W pobliżu duże hipermarkety ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Działkowa

Janów Miejski,Mysłowice

1 000 zł60 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Parter domu jednorodzinnego w spokojnej dzielnicy Mysłowice-Janów. Łazienka po remoncie kapitalnym. Łatwy dojazd do Katowic (7 km) Bliski zjazd do A4. Bezpieczne miejsce garażowania na podwórku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stokrotek

Mysłowice,śląskie

210 000 zł52 m² 4 038,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jedna z najładniejszych lokalizacji w Mysłowicach. Blok ociplony i otynkowany. Mieszkanie 52m2- dwa pokoje plus jadalnia ( jako trzeci pokój ), łazienka, osobno wc, duży balkon jak taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Brzezinka

Brzezinka,Mysłowice

230 000 zł60 m² 3 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni prawie 60mkw,pierwsze piętro budynku 3-piętrowego,z balkonem,po generalnym remoncie kuchnia w zabudowie+sprzęt agd(gwarancje).Oddzielne niezależne pokoje(3).

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij