dowolna

Nieruchomości Mysłowice - Oferty wynajmu nieruchomości

67 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

67 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyspiańskiego

Mysłowice,śląskie

1 400 zł32 m² 44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Najemca nie płaci prowizji! Umeblowana kawalerka w zabytkowej kamienicy po kapitalnym remoncie przy ul. Wyspiańskiego 3 w Mysłowicach 3 piętro - 32m2 W kuchni lodówka w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyspiańskiego

Mysłowice,śląskie

1 400 zł32 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Najemca nie płaci prowizji! Umeblowana kawalerka w zabytkowej kamienicy po kapitalnym remoncie przy ul. Wyspiańskiego 3 w Mysłowicach 3 piętro - 32m2 Balkon! W kuchni lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Górnicza

Śródmieście,Mysłowice

990 zł23 m² 43,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *nowoczesna kawalerka, po generalnym remoncie, w pełni umeblowana i wyposażona w sprzęt agd, wszystko nowe, nieużywane. *Mieszkanie składa się z aneksu kuchennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Mysłowice Centrum,Mysłowice

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka położona na 3 piętrze. Mieszkanie jest świeżo malowane, wymienione drzwi zewnętrzne oraz meble kuchenne. Mieszkanie dostępne od zaraz. Bardzo dobra lokalizacja, blisko szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boliny

Śródmieście,Mysłowice

1 200 zł45 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *ogrzewanie elektryczne, 45 m2, piętro 2 *miejsce dobrze zlokalizowane, dobry dojazd do miast Aglomeracji Śląska np. Katowic, sosnowca, jaworzna. W pobliżu są przystanki komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lompy

Śródmieście,Mysłowice

1 100 zł36 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *piętro 1, 36 m2, ogrzewanie elektryczne. *Doskonała lokalizacja, w samym centrum miasta, w pobliżu liczne sklepy, około 5 minut samochodem Galeria Handlowa Quick Park Mysłowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Szymanowskiego

Mysłowice,śląskie

850 zł28 m² 30,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *ogrzewanie elektryczne *28 m2 *2 piętro. *Kamienica *miejsce dobrze zlokalizowane oraz skomunikowane. Dobry dojazd do Katowic, sosnowca, jaworzna. *W pobliżu znajdują się liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strumieńskiego

Mysłowice,śląskie

1 500 zł39 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem | Centrum Mysłowic Do zaoferowania Państwu mamy dwu pokojowe mieszkanie znajdujące się w centrum Mysłowic blisko Urzędu Stanu Cywilnego. Informacje o mieszkaniu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Orzeszkowej

Brzezinka,Mysłowice

35 zł/m²45 m² 1 575 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal pod działalność gospodarczą przy ul. E. Orzeszkowej 1 B w Mysłowicach. - lokal 45 m2 w niedawno wzniesionym budynku (budynek oddany do użytkowania w 2019 roku), - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Kosztowy,Mysłowice

650 zł100 m² 6,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Wynajmę dom piętrowy wolnostojący dla pracowników składający się z 2 osobnych mieszkań. Lokalizacja: mysłowice Kosztowy Dom w pełni umeblowany, wyposażony w łóżka, kołdry oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyspiańskiego

Mysłowice,śląskie

1 700 zł40 m² 43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najemca nie płaci prowizji! 2 pokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy po kapitalnym remoncie przy ul. Wyspiańskiego 3 w Mysłowicach 4 piętro - 40m2 W kuchni lodówka w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Ćmok

Ćmok,Mysłowice

4 500 zł180 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:730 m²

Rezerwacja. Do wynajęcia przestronny dom w całości podpiwniczony z dużym zadaszonym tarasem , położony na działce około 730m2 , piękny zadbany ogród ,wymieniono nową kostkę brukową na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Mysłowice

Mysłowice,śląskie

24 400 zł2 000 m² 12,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesna hala magazynowa wysokiego składowania w Mysłowicach Standard techniczny Całkowita powierzchnia najmu - 59 200 mkw. Budynek l - 46 000 mkw. Budynek ll - 6 300 mkw. Budynek llI - 6 900.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Mysłowice

Mysłowice,śląskie

29 400 zł870 m² 33,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowa hala magazynowo- produkcyjna, niezależny wjazd Hala 673 mkw, biura/socjal 197 mkw -hala konstrukcji stalowej, ściany z płyt warstwowych -świetliki dachowe -wysokość netto/składowania 7m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Mysłowice

Mysłowice,śląskie

32 158 zł2 297 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn wysokiego składowania 2297 mkw , biura 53 mkw, doskonała lokalizacja przy trasie S1. Specyfikacja techniczna Nośność posadzki 5,000 kg/m2 Wysokość wnętrza w świetle 10 m Instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Grunwaldzka

Mysłowice,śląskie

22,50 zł/m²40 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mysłowice - centrum - okolice ulicy grunwaldzkiej. Do wynajęcia lokal biurowy położony w centrum miasta Mysłowice. Lokal składa się z 2 pokoi oraz osobno ale wspólnie z innym lokalem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Mysłowice

Mysłowice,śląskie

9 100 zł650 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn ca 650 mkw -budynek murowany o dobrej izolacji -posadzka przemysłowa, odświeżona, równa -wysokość 11m, w części 5m -biura/ socjal 61mkw po remoncie Cena wynajmu 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chopina

Mysłowice,śląskie

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem | Dwu pokojowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu. Mamy Państwu do zaoferowania piękne mieszkanie znajduje się na Osiedlu Park Moniuszki w Mysłowicach. Park Moniuszki jest to miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Mysłowice,śląskie

1 700 zł63 m² 27 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy ul. Boliny 12w Mysłowicach. Urządzone, dwustronne mieszkanie, umeblowane oraz wyposażone w sprzęty agd. Mieszkanie posiada balkon w salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Jastruna

Bończyk,Mysłowice

4 300 zł120 m² 35,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Oferuję do wynajęcia umeblowany dom w Mysłowicach - dzielnica Bończyk Budynek o powierzchni użytkowej około 120 m2 plus garaż 60m2 usytuowany na działce około 160 m2. Dom piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Białobrzeska

Mysłowice,śląskie

61 715 zł5 794 m² 10,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Opis Nie pobieramy prowizji od najemcy. Do wynajęcia 5 741 m2 powierzchni magazynowej, oraz 53 m2 powierzchni biurowej w budynku na terenie parku logistycznego, zlokalizowanego w Mysłowicach, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Białobrzeska

Mysłowice,śląskie

101 973 zł9 022 m² 11,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Opis Nie pobieramy prowizji od najemcy. Do wynajęcia 8 694 m2 powierzchni magazynowej, oraz 338 m2 powierzchni biurowej w budynku na terenie parku logistycznego, zlokalizowanego w Mysłowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Mysłowice

Mysłowice,śląskie

70 434 zł6 300 m² 11,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nie pobieramy prowizji od Najemcy. Oferujemy do wynajęcia powierzchnię magazynową, z możliwym przeznaczeniem pod produkcję w paru logistycznym w Mysłowicach na Górnym Śląsku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Mysłowice

Mysłowice,śląskie

154 800 zł15 000 m² 10,32 zł/m²

 

 

 

Mysłowice,śląskie

63 766 zł5 794 m² 11,01 zł/m²

 

 

 

Mysłowice,śląskie

35 217 zł3 150 m² 11,18 zł/m²

 

 

 

Mysłowice,śląskie

1 450 zł34 m² 42,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Dostępne od zaraz! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie typu kawalerka o powierzchni 34 m2 położone w Mysłowicach przy .ulicy Janowskiej 17a Mieszkanie w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korfantego

Brzęczkowice,Mysłowice

1 700 zł31 m² 54,84 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie prywatne. Mieszkanie dostępne od zaraz. Notarialna umowa o wynajm okazjonalny. W cenie odstępne 1000 zł + czynsz do spółdzielni aktualnie 680 zł. W czynszu ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Mysłowice

Mysłowice,śląskie

49 400 €13 000 m² 3,80 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala magazynowa usytuowana w Mysłowicach. Doskonały dostęp do autostrady A4 i drogi ekspresowej S1, bezpośredni dostęp do innych miast gop. Możliwa lekka produkcja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Mysłowice

Mysłowice,śląskie

13 600 €4 000 m² 3,40 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyny do wynajęcia w Mysłowicach to nowoczesne centrum dystrybucyjno-przemysłowe zaprojektowane zgodnie z najwyższymi standardami. Doskonałe połączenia z lokalną siecią dróg oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Mysłowice

Mysłowice,śląskie

31 500 €9 000 m² 3,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala magazynowo-produkcyjna usytuowana w Mysłowicach. Doskonały dostęp do autostrady A4 i drogi ekspresowej S1, bezpośredni dostęp do innych miast gop. Specyfikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Mysłowice

Mysłowice,śląskie

18 150 €5 500 m² 3,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

W ofercie hala magazynowa wysokiego składowania w Mysłowicach, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi ekspresowej S1. Szybki dostęp do węzła komunikacyjnego łączącego S1, a4 i trasę E40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Mysłowice

Mysłowice,śląskie

19 500 €5 000 m² 3,90 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala magazynowo-produkcyjna usytuowana w Lędzinach. Doskonały dostęp do autostrady A4 i drogi ekspresowej S1, bezpośredni dostęp do innych miast gop. Specyfikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Mikołowska

Mysłowice,śląskie

100 zł/m²20 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowo- usługowy po generalnym remoncie. Lokal mieści się w znakomitej lokalizacji, koło marketów tj.: Tesco, Biedronka, Bodzio., Rossmann, przy głównej drodze do Katowic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Mysłowice,śląskie

950 zł28 m² 34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka Mysłowice Śródmieście dostępna pod koniec lipca *28 m2 *2 piętro *kamienica *miejsce dobrze zlokalizowane oraz skomunikowane Dobry dojazd do Katowic, sosnowca, jaworzna. *W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Mysłowice

Mysłowice,śląskie

280 000 zł20 000 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szanowni Państwo, oferujemy do wynajęcia powierzchnie w nowoczesnym magazynie zlokalizowanym w okolicy Mysłowic, w bliskiej relacji trasy A4. Powierzchnia dostępna jest 8 miesięcy od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym