Mieszkanie, ul. Górnicza

Górnicza, Śródmieście, Mysłowice, śląskie

  • 154 000 zł
  • 40 m²
  • 3 850 zł/m²

Zdjęcie

Karol Kawka

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Górnicza

Górnicza, Śródmieście, Mysłowice, śląskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

154 000 zł

40 m²

3 850 zł/m²

Mieszkanie, ul. Górnicza

Zaktualizowane: 15 maja 2026

154 000 zł 40 m² 3 850 zł/m²

Piętro:
2/3
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
do odświeżenia

Piętro:

2/3

Liczba pokoi:

1

• Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 154 000 zł (3 850 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 40 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: do odświeżenia
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: elektryczne
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Kawka Nieruchomości, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 1303

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Szukasz mieszkania z charakterem i klimatem, którego nie znajdziesz w nowym budownictwie? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie!

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,84 m², położone na 2 piętrze w 3-piętrowej kamienicy przy ul. Górniczej w Mysłowicach.

Lokal składa się z:
dużego i ustawnego salonu,
oddzielnej kuchni,
łazienki,
przedpokoju. (...)

Agent

Karol Kawka

512 474...

512 474 887

512 474 887

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Karol Kawka

512 474...

512 474 887

512 474 887

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt