dowolna

Mieszkania na sprzedaż Mysłowice - Oferty „sprzedam mieszkanie”

119 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

119 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

749 000 zł75 m² 9 986,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zamieszkaj w mieszkania na parterze w bloku z 2012 roku. Do zamieszkania od razu oferuje 67,97 m powierzchni plus 5 m2 balkon. Mieszkanie sprzedawane w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, Chopina, Wielka Skotnica

Janów Miejski-Ćmok Mysłowice

529 893 zł58,23 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:luty 2027

Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczącego się w budynku C nowej inwestycji Park Moniuszki II w Mysłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, Chopina, Wielka Skotnica

Janów Miejski-Ćmok Mysłowice

400 896 zł41,76 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:luty 2027

Oferta dotyczy 2-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką, tarasem i ogródkiem, mieszczącego się w budynku C nowej inwestycji Park Moniuszki II w Mysłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, Chopina, Wielka Skotnica

Janów Miejski-Ćmok Mysłowice

588 123 zł58,23 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:9/8

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:luty 2027

Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką i loggią, mieszczącego się w budynku C nowej inwestycji Park Moniuszki II w Mysłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

189 900 zł30,77 m² 6 171,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferuję do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Armii Krajowej. Mieszkanie położone na parterze niskiego bloku o powierzchni użytkowej ok 30,77 m2 składa się z: pokoju kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł108,09 m² 6 744,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Rodzinny, dwupoziomowy apartament z tarasem! Top lokalizacja! | Mysłowice ul. Janowska zadzwoń:   Współpracując z homeon Nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł70,54 m² 9 058,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rodzinny apartament! Nowoczesne 3 pokoje z ogródkiem! | Mysłowice ul. Janowska zadzwoń:   Współpracując z homeon Nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł59,33 m² 10 281,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 3 pokojowe 59,33 m2 usytuowane na I pietrze w budynku III piętrowym z windą zlokalizowane na Osiedlu Bończyk-Ptaki. Pierwszy właściciel, pełna własność. Sprzedaż bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 1-pokojowe, ul. Kwiatowa

Janów Miejski-Ćmok Mysłowice

347 802 zł35,49 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki, tarasu i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatowa

Janów Miejski-Ćmok Mysłowice

438 761 zł43,92 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatowa

Janów Miejski-Ćmok Mysłowice

445 760 zł44,80 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

594 000 zł60 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 60,35m2 składające się z 3 pokojów z kuchnią, w tym: * Kuchni otwartej na salon * Salonu z jadalnią z oknem na stronę zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł36 m² 5 527,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu i do lekkiej negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferuję do sprzedaży komfortowe mieszkanie typu M3 usytuowane na 8 piętrze w bloku w Centrum - ul. Mickiewicza 11 Praktyczny układ pomieszczeń - ustawny salon , dwie niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

170 000 zł34 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mysłowice - Stare Miasto - 34m2 / 2 pokoje / Do Wejścia Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2 położone w Mysłowicach przy ul. Rynek. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

549 900 zł65,79 m² 8 358,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! | Mysłowice ul. Bończyka zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Wielka Skotnica

Mysłowice,śląskie

637 000 zł74,51 m² 8 549,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie w Mysłowicach ul. Wielka Skotnica Szukasz przestronnego mieszkania w świetnie skomunikowanej lokalizacji, bez dodatkowych nakładów finansowych? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł49 m² 7 551,02 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie typu M3 usytuowane na siódmym piętrze bloku w Mysłowicach przy ul. Mikołowskiej. Mieszkanie składa się ze sporego salonu z balkonem (ekspozycja na.

Szczegóły ogłoszenia

384 900 zł49 m² 7 855,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Wygodne i nowoczesne 3 pokoje z balkonem! | Mysłowice ul. Korfantego zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

154 000 zł40 m² 3 850 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania z charakterem i klimatem, którego nie znajdziesz w nowym budownictwie? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,84 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł51 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Ogłoszenie prywatne bez prowizji. Sprzedam jasne i ustawne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,8 m + piwnica 3,2 m (łącznie 51 m ), położone na 3. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

401 841 zł40,59 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Parametry powierzchnia: 40,59 m liczba pokoi: 2 balkon stan: deweloperski Opis Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w inwestycji Osiedle Kwiatowe Mysłowice ul. Kwiatowa. Układ mieszkania: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 790 zł80,70 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Parametry mieszkania powierzchnia: 80,70 m liczba pokoi: 4 piętro: 4 / 4 (ostatnie) taras ok. 12,6 m dodatkowy balkon ok. 6,3 m stan: deweloperski inwestycja: osiedle Kwiatowe Mysłowice ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 212 zł53,32 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Paramtery: powierzchnia: 53,32 m liczba pokoi: 3 taras 8,11mkw ogródek 24.59 mkw Opis Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe w inwestycji Osiedle Kwiatowe Mysłowice ul. Kwiatowa. Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 761 zł43,92 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Parametry powierzchnia: 43,92 m liczba pokoi: 2 balkon Opis: na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji Osiedle Kwiatowe Mysłowice. Idealne jako pierwsze mieszkanie lub inwestycja. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł50,80 m² 6 889,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,8m , położone na 3. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Strumieńskiego w Mysłowicach. Lokal wyróżnia się świetną lokalizacją nieopodal parku,.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł28 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta tylko u nas - zapraszam na prezentację! Zadzwoń lub napisz do nas   Kawalerka położona w samym centrum Mysłowic, przy ul. Katowickiej 15. Dostępna od zaraz. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Mikołowska

Mysłowice,śląskie

445 000 zł72 m² 6 180,56 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Słoneczne 4 Pokoje z Potencjałem Mysłowice, ul. Mikołowska Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny lub atrakcyjnej nieruchomości pod inwestycję? Prezentujemy wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł61 m² 6 540,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Oferuję na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 61 m , zlokalizowany na 3 piętrze w zadbanym, czteropiętrowym bloku w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł48 m² 6 437,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż słoneczne i zadbane mieszkanie o powierzchni 47,92 m , zlokalizowane w spokojnej i bardzo wygodnej części Mysłowic dzielnica Brzęczkowice, ul. Kawy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł55 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie typu M4. Mieszkanie o powierzchni 54,7m2, usytuowane na parterze ocieplonego bloku składa się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł46,18 m² 5 521,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Zapraszamy na prezentację nieruchomości tylko w Naszym Biurze! Proponujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość w spokojnej okolicy przy ulicy Stalmacha w Mysłowicach. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł56,50 m² 6 371,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Słoneczne 3 pokoje w sercu Mysłowic ul. Mikołowska Szukasz komfortowego mieszkania dla rodziny lub pod inwestycję w świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł69 m² 7 971,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1988

Klimatyczne mieszkanie z tarasem i zielenią cisza, przestrzeń i gotowe do zamieszkania. Przedstawiam na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 69 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł288 m² 8 993,06 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Mamy przyjemność zaoferować Państwu luksusowy penthouse na najbardziej prestiżowym osiedlu w Mysłowicach Park Moniuszki. Deweloper dzięki zrealizowanej inwestycji został.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł65 m² 5 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta tylko u nas - zapraszamy na prezentację! Zadzwoń lub napisz do nas:   cena do negocjacji Duże 3 pokojowe mieszkanie Z dostępem do ogórdka - ul. Oświęcimska.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Mysłowice,śląskie

485 000 zł62,86 m² 7 715,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na dzień otwarty który odbędzie się W sobotę 23.05.2026 W GODZINACH 12.00-13.30 PROSIMY KONIECZNIE O WCZEŚNIEJSZE POTWIERDZENIE PRZYBYCIA TELEFONICZNIE! Przestronne 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 215 zł64,91 m² 7 999 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,91 m , zaprojektowane z myślą o wygodzie rodziny lub pary ceniącej przestrzeń i estetykę. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

219 900 zł38 m² 5 786,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1971

Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w Mysłowicach przy ul. Wiosny Ludów, na zielonym i spokojnym osiedlu Wesoła. Nieruchomość znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł56,50 m² 7 415,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Mysłowice Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie po gruntownym remoncie , zlokalizowane w Mysłowicach przy ul. ul. Armii.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł72 m² 5 263,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mysłowice Centrum ul. Górnicza 72 m2 / 3 pokoje + Balkon super lokalizacja! we speak english! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwustronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł56,50 m² 7 592,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Mysłowice Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie po gruntownym remoncie , zlokalizowane w Mysłowicach przy ul. Mikołowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł55 m² 6 527,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 lub 3 pokojowe usytuowane na trzecim piętrze bloku przy ulicy Armii Krajowej. W mieszkaniu właśnie rozpoczyna się remont - na tym etapie Kupujący ma wpływ na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Armii Krajowej

Mysłowice,śląskie

172 000 zł40,73 m² 4 222,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! Przytulna kawalerka z ogromnym potencjałem w Mysłowicach ul. Armii Krajowej Szukasz przytulnego mieszkania dla siebie lub pod inwestycję w świetnie skomunikowanej lokalizacji?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

623 502 zł62,98 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta tylko u nas - zapraszam na prezentację! Zadzwoń lub napisz do nas:   Nowoczesne mieszkania w sercu miasta | Mysłowice, ul. Kwiatowa lokalne biuro sprzedaży: mysłowice, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach