dowolna

Mieszkania w centrum Mysłowice - Oferty sprzedaży i najmu

60 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

60 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mysłowice

Śródmieście,Mysłowice

300 000 zł47 m² 6 382,98 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko u nas - zapraszam na prezentację! Zadzwoń lub napisz do nas: cena do negocjacji Ładne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem położone na rogu ulic Chopina i Morcinka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bytomska

Piasek,Mysłowice

260 000 zł46 m² 5 652,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Dwupokojowe mieszkanie w centrum Mysłowic świetna lokalizacja! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m , położone przy ul. Bytomskiej, w sercu Mysłowic. Idealne dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rynek

Stare Miasto,Mysłowice

395 000 zł70 m² 5 642,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 70 m . Oferta bezpośrednia od właściciela. Budynek zlokalizowany jest w narożniku południowo-wschodniej pierzei zabudowy rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Śródmieście,Mysłowice

370 000 zł45 m² 8 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko u nas - zapraszam na prezentację! Zadzwoń lub napisz do nas: wykończone pod klucz 2 pokojowe mieszkanie z balkonem położone w centrum Mysłowic - przy ul. Wyspiańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kwiatowa

Mysłowice,śląskie

624 653 zł58 m² 10 797,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kupując nie płacisz prowizji oraz podatku pcc Pracujemy również w weekendy! Zadzwoń lub napisz smsa. Dostępne również inne metraże. Miejsca parkingowe w hali garażowej oraz dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Wesoła,Mysłowice

1 150 zł47 m² 24,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z osobą kuchnią przy ulicy Traugutta 2 *przyjazne dla zwierząt *powierzchnia 47 m2 *parter *ogrzewanie miejskie *w niedalekim sąsiedztwie sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kwiatowa

Mysłowice,śląskie

530 560 zł45 m² 11 803,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Huta Amalii

Janów Miejski,Mysłowice

353 190 zł39 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w stanie deweloperskim, oddane do użytkowania! bez prowizji oraz podatku pcc 2%. Piętro- 5 Pokoje- 2 Komórka lokatorska: tak Garaż: tak Szczegółowy metraż według rzutu: 01- salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kwiatowa

Janów Miejski-Ćmok,Mysłowice

471 850 zł42 m² 11 301,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

oraz podatku pcc 2% - sprzedaż bezpośrednio od dewelopera! mieszkanie dwupokojowe! rolety zewnętrzne I ogrzewanie podłogowe! Mieszkanie o powierzchni 41,75 m2 położone jest na 1-szym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kwiatowa

Janów Miejski-Ćmok,Mysłowice

843 905 zł77 m² 10 942,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

oraz podatku pcc 2% - sprzedaż bezpośrednio od dewelopera! Mieszkanie 4-pokojowe z dużym ogródkiem! rolety zewnętrzne I ogrzewanie podłogowe! Mieszkanie o powierzchni 77,12 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Huta Amalii

Janów Miejski,Mysłowice

496 440 zł59 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w stanie deweloperskim, oddane do użytkowania! bez prowizji oraz podatku pcc 2%. Piętro- 2 Pokoje- 3 Komórka lokatorska: tak Garaż: tak Szczegółowy metraż według rzutu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kwiatowa

Janów Miejski-Ćmok,Mysłowice

422 509 zł35 m² 11 905 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

oraz podatku pcc 2% - sprzedaż bezpośrednio od dewelopera! Kawalerka z możliwością wydzielenia sypialni! rolety zewnętrzne I ogrzewanie podłogowe! Mieszkanie o powierzchni 35,49 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kwiatowa

Janów Miejski-Ćmok,Mysłowice

848 008 zł75 m² 11 368,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

oraz podatku pcc 2% - sprzedaż bezpośrednio od dewelopera! Marzysz o mieszkaniu z dużym tarasem? Idealnie trafiłeś! rolety zewnętrzne I ogrzewanie podłogowe! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kwiatowa

Janów Miejski-Ćmok,Mysłowice

404 765 zł35 m² 11 405 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kwiatowa

Janów Miejski-Ćmok,Mysłowice

965 830 zł100 m² 9 625,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lompy

Śródmieście,Mysłowice

1 090 zł36 m² 30,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Lompy 3 w Mysłowicach *powierzchnia 36 m2 *piętro 1 *ogrzewanie elektryczne *doskonała lokalizacja, w samym centrum miasta, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Katowicka

Śródmieście,Mysłowice

1 150 zł28 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia nowoczesna kawalerka w centrum Mysłowic przy ulicy Katowickiej 11 *powierzchnia *piętro 2 *ogrzewanie elektryczne *w pobliżu znajdują się liczne małe sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina

Mysłowice Centrum,Mysłowice

240 000 zł51 m² 4 710,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja! Zapraszam do zakupu atrakcyjnego, funkcjonalnego mieszkania znajdującego się w centrum Mysłowic przy ulicy Chopina. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mysłowice

Śródmieście,Mysłowice

310 000 zł47 m² 6 361,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lompy

Mysłowice Centrum,Mysłowice

1 300 zł27 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Lompy 5 w Mysłowicach *przyjazne dla zwierząt *powierzchnia 27 m2 *piętro 1 *ogrzewanie elektryczne *doskonała lokalizacja, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mysłowice Centrum,Mysłowice

650 000 zł61 m² 10 655,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mamy przyjemność zaoferować piękne mieszkanie w 'parku Chopina' w Mysłowicach o powierzchni 61 m2 z tarasem 9 m2 i ogródkiem o powierzchni 48 m2. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Śródmieście,Mysłowice

169 900 zł26 m² 6 435,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Ustawna kawalerka w niskim bloku Mysłowice ul. Mikołowska ( Śródmieście ) zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z Homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oświęcimska

Śródmieście,Mysłowice

375 000 zł65 m² 5 774,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta tylko u nas - zapraszamy na prezentację! Zadzwoń lub napisz do nas: cena do negocjacji Duże 3 pokojowe mieszkanie z dostępem do ogródka - ul. Oświęcimska w Mysłowicach Piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Różyckiego

Śródmieście,Mysłowice

1 900 zł63 m² 30,16 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta zarezerwowana Oferta tylko u nas - zapraszamy na prezentację! Zadzwoń lub napisz do nas: mieszkanie dostępne od zaraz! Cena do negocjacji. Duże i zadbane, w pełni wyposażone 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Janowska

Mysłowice,śląskie

1 750 zł25 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 25 m - Mysłowice, ul. Janowska Oferujemy do wynajęcia przytulne i jasne mieszkanie o powierzchni 25 m , znajdujące się na 1. piętrze budynku jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janowska

Mysłowice,śląskie

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 50 m - Mysłowice, ul. Janowska Oferujemy do wynajęcia przytulne i jasne mieszkanie o powierzchni 50 m , znajdujące się na 1. piętrze budynku jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Różyckiego

Janów Miejski-Ćmok,Mysłowice

950 zł33 m² 28,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Różyckiego 4D w Mysłowice *powierzchnia 33 m2 *4 piętro *przeznaczone dla 1-2 osób Wyposażenie: *pokój: kanapa rozkładana, stół z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Stare Miasto,Mysłowice

799 000 zł69 m² 11 630,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

*w dniach 8-13.12 proszę o kontakt wyłącznie przez WhatsApp (. W sprawach pilnych: paweł Brzezoń tel. Nowoczesne Mieszkanie w Parku Chopina Cena: 799 000 pln | Powierzchnia: 68,7 m |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mysłowice

Śródmieście,Mysłowice

450 000 zł64 m² 7 075,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta tylko u nas - zapraszamy na prezentację! Zadzwoń lub napisz do nas: duże 3 pokojowe mieszkanie z osobną garderobą i tarasowym balkonem - ul. Wielka Skotnica w Mysłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Huta Amalii

Janów Miejski,Mysłowice

496 440 zł59 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Huta Amalii

Janów Miejski,Mysłowice

353 190 zł39 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Stare Miasto,Mysłowice

799 000 zł69 m² 11 630,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe mieszkanie Parku Chopina - Komfort i Przestronność w Atrakcyjnej Lokalizacji Cena: 799 000 pln | Powierzchnia: 68,7 m | Pokoje: 3 | Piętro: 3/4 | Typ zabudowy: apartamentowiec |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Śródmieście,Mysłowice

310 000 zł47 m² 6 361,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko u nas - zapraszam na prezentację! Zadzwoń lub napisz do nas: ładne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem położone przy ul. Morcinka w Mysłowicach. Remont 2024 - nowe instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Katowicka

Śródmieście,Mysłowice

1 150 zł28 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Śródmieście,Mysłowice

125 000 zł37 m² 3 378,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta tylko u nas - zapraszam na prezentację! Zadzwoń lub napisz do nas: mieszkanie z balkonem położone przy ul. Katowickiej 8 w Mysłowicach. Mieszkanie do generalnego remontu. Ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Huta Amalii

Janów Miejski,Mysłowice

353 190 zł39 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Huta Amalii

Janów Miejski,Mysłowice

496 440 zł59 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morcinka

Mysłowice Centrum,Mysłowice

309 000 zł50 m² 6 180 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

English text scroll down We speak English, deutsch, italiano, українська , Polski - Call or text us anytime Mieszkanie 3-pokojowe idealne dla pary, singla, rodziny, którzy cenią sobie pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Śródmieście,Mysłowice

249 000 zł47 m² 5 286,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Tylko w Realton! Mieszkanie usytuowane w Mysłowicach, ul. Armii Krajowej. Znajduje się na 2 piętrze w kameralnym 3-piętrowym budynku z cegły. Składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Śródmieście,Mysłowice

310 000 zł47 m² 6 361,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Lompy

Mysłowice Centrum,Mysłowice

1 050 zł19 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia jasna kawalerka przy ulicy Lompy 5 w Mysłowicach *przyjazne dla zwierząt *powierzchnia 19 m2 *parter *ogrzewanie elektryczne *doskonała lokalizacja, w samym centrum.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij