dowolna

Mieszkania w centrum Mysłowice - Oferty sprzedaży i najmu

60 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

60 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hlonda

Brzęczkowice,Mysłowice

235 000 zł46 m² 5 108,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Oferta dostępna tylko U nas - prowizja 0%! Oferujemy na sprzedaż ustawne mieszkanie składające się z 2 niezależnych pokoi zlokalizowane w spokojnej, zielonej oraz dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Armii Krajowej

Mysłowice Centrum,Mysłowice

245 900 zł47 m² 5 187,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie dochodowe , umowa najmu na czas nieokreślony miesięczny przychód netto 1300,- złotych Sprzedam lub zamienię na kawalerkę z dopłatą. Bezpośrednio , bez pośredników. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Mysłowice

Mysłowice,śląskie

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni wyposażony apartament z ogródkiem. Apartament znajduje się na strzeżonym osiedlu w Mysłowicach , przynależy do niego miejsce parkingowe. Salon połączony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Mysłowice,śląskie

1 210 zł47 m² 25,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *mieszkanie 2-pokojowe z osobą kuchnią. *Parter. *47 m2. *Ogrzewanie miejskie. *W niedalekim sąsiedztwie sklepy, przystanek autobusowy, szkoła podstawowa. *Przyjazne dla zwierząt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strumieńskiego

Mysłowice,śląskie

200 000 zł39 m² 5 128,21 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż | Mieszkanie Mysłowice ul. Strumieńskiego 7 Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż w centrum Mysłowic z bliskim dostępem do wszystkich usług. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wały

Mysłowice,śląskie

320 000 zł52 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

(ogłoszenie prywatne) Witamy Mamy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2, usytuowane na 4 piętrze 4 piętrowego odnowionego bloku (termomodernizacja 2019) zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Górnicza

Śródmieście,Mysłowice

990 zł23 m² 43,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *nowoczesna kawalerka, po generalnym remoncie, w pełni umeblowana i wyposażona w sprzęt agd, wszystko nowe, nieużywane. *Mieszkanie składa się z aneksu kuchennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Mysłowice Centrum,Mysłowice

265 000 zł38 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam bez pośredników, ustawne i bardzo bardzo słoneczne (okna pokoi skierowane na stronę południową), przytulne mieszkanie 38 m2 umieszczone na 9 piętrze, 2 pokoje, widna kuchnia, balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boliny

Śródmieście,Mysłowice

1 200 zł45 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *ogrzewanie elektryczne, 45 m2, piętro 2 *miejsce dobrze zlokalizowane, dobry dojazd do miast Aglomeracji Śląska np. Katowic, sosnowca, jaworzna. W pobliżu są przystanki komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Mysłowice

Mysłowice,śląskie

250 000 zł52 m² 4 807,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w spokojnej, zielonej oraz dobrze skomunikowanej okolicy - sąsiedztwo osiedla Parku Chopina. Nieruchomość usytuowana jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lompy

Śródmieście,Mysłowice

1 100 zł36 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *piętro 1, 36 m2, ogrzewanie elektryczne. *Doskonała lokalizacja, w samym centrum miasta, w pobliżu liczne sklepy, około 5 minut samochodem Galeria Handlowa Quick Park Mysłowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielka Skotnica

Wielka Skotnica,Mysłowice

259 000 zł45 m² 5 755,56 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie( M3) położone przy ul. Wielka Skotnica Funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 45 m2 usytuowane na 3 piętrze (3/10)winda, wysoki blok po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina

Mysłowice,śląskie

235 000 zł48 m² 4 852,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szybka sprzedaż! Funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe! Dogodna lokalizacja w Mysłowicach Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja na strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strumieńskiego

Stare Miasto,Mysłowice

323 000 zł50 m² 6 452,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie położone w Mysłowicach przy ul. Olbrychta Strumieńskiego. Mieszkanie o powierzchni 50,06 m2 wraz z piwnicą składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strumieńskiego

Mysłowice,śląskie

1 500 zł39 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem | Centrum Mysłowic Do zaoferowania Państwu mamy dwu pokojowe mieszkanie znajdujące się w centrum Mysłowic blisko Urzędu Stanu Cywilnego. Informacje o mieszkaniu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Mysłowice,śląskie

189 000 zł34 m² 5 641,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż ustawne mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w spokojnej, zielonej oraz dobrze skomunikowanej okolicy. Nieruchomość usytuowana jest na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bończyka

Bończyk,Mysłowice

350 000 zł58 m² 6 035,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Oferujemy nietuzinkowe, dwupoziomowe mieszkanie w najlepszej lokalizacji w Mysłowicach. Mieszkanie mieści się na 3 i 4 piętrze w 4-poziomowym kameralnym budynku w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kryształowa

Wesoła,Mysłowice

290 000 zł55 m² 5 244,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

agencyjnej! *koniecznie sprawdź film I spacer 3D* Szukasz mieszkania idealnego dla pary lub rodziny z dzieckiem? Interesuje Cię spokojna, zielona okolica stwarzająca dobre warunki do odpoczynku?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielka Skotnica

Wielka Skotnica,Mysłowice

269 000 zł45 m² 5 977,78 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie( M3) położone przy ul. Wielka Skotnica Funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 45 m2 usytuowane na 3 piętrze (3/10)) niski blok po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Mysłowice,śląskie

299 000 zł63 m² 4 777,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz świetnie skomunikowanego, gotowego do wprowadzenia mieszkania w samym centrum miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,59m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Transportowców

Brzezinka,Mysłowice

166 000 zł33 m² 4 981,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjna propozycja dla singla, młodej rodziny bez dzieci a także pod wynajem długoterminowy Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej zabudowa kuchni i sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Janów Miejski,Mysłowice

540 000 zł63 m² 8 593,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Jeśli marzy Ci się komfort posiadania ogródka i możliwość wypicia rano kawy na tarasie. Jeśli szukasz 3-pokojowego, przestronnego, nietuzinkowego apartamentu z wysokim sufitem. I jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boczna

Brzezinka,Mysłowice

170 000 zł48 m² 3 544,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe Mieszkanie Mysłowice - Brzezinka Informacje o mieszkaniu. Oferujemy Państwu mieszkanie, znajdujące się na 1/4 piętrze bloku mieszkalnego w Mysłowicach- brzezinka. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morcinka

Mysłowice,śląskie

239 900 zł50 m² 4 783,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zależy Ci na spokojnej i zielonej okolicy? Szukasz mieszkania blisko centrum z możliwością własnej aranżacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż mieszkanie, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miarki

Mysłowice,śląskie

247 000 zł58 m² 4 276,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż wyremontowane mieszkanie w dobrej cenie. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum po remoncie generalnym bliskość szkoły/przedszkola Nieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Mysłowice,śląskie

197 000 zł33 m² 5 980,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjna propozycja dla singla, młodej rodziny bez dzieci a także pod wynajem długoterminowy Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górnicza

Mysłowice,śląskie

170 000 zł32 m² 5 379,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Serdecznie polecam mieszkanie w centrum mysłowic - umeblowane - 15 minut od Katowic Lokalizacja: mysłowice, ul. Górnicza Ilość pokoi: 1 Metraż: 32 m2 Kuchnia: oddzielna/w zabudowie Piętro: 2/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Spacerowa

Mysłowice,śląskie

279 000 zł66 m² 4 240,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Interesuje Cię przestronne i ustawne mieszkanie? Szukasz nieruchomości pod inwestycje? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 65,80m2 + piwnica 12,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzęczkowicka

Brzęczkowice,Mysłowice

265 000 zł63 m² 4 206,35 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie w sam raz dla rodziny z dziećmi lub pod wynajem Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica położenie z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boczna

Brzezinka,Mysłowice

249 000 zł61 m² 4 115,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie do remontu w Mysłowicach. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica położenie z dala od głównej jezdni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korfantego

Brzęczkowice,Mysłowice

245 000 zł48 m² 5 104,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Nieruchomość idealna dla singla, młodej pary bez dzieci lub inwestycyjnie pod wynajem. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń zabudowa kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Laryska

Mysłowice,śląskie

139 000 zł46 m² 3 028,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Mysłowice ul. Laryska. Doskonałe również pod inwestycję Informacje o mieszkaniu: oferujemy Mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze dwupiętrowej kamienicy przy ulicy Laryskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Brzęczkowice

Brzęczkowice,Mysłowice

245 000 zł48 m² 5 104,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na 3 piętrze w bloku o pow. użytkowej 48 m2 (mysłowice - Brzęczkowice). Mieszkanie w stanie do odświeżenia. Otoczenie (osiedle) - zieleń, zabudowa wielorodzinna. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chopina

Mysłowice,śląskie

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem | Dwu pokojowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu. Mamy Państwu do zaoferowania piękne mieszkanie znajduje się na Osiedlu Park Moniuszki w Mysłowicach. Park Moniuszki jest to miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Mysłowice Centrum,Mysłowice

199 000 zł46 m² 4 344,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam przestronne, rozkładowe, nowocześnie urządzone, umeblowane mieszkanie w spokojnej okolicy w centrum miasta. W pobliżu znajdują się: szkoła, przedszkole, żłobek, przychodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalmacha

Mysłowice,śląskie

140 000 zł35 m² 3 971,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie w Śródmieściu Mysłowic o powierzchni 35,25 m2 w cichej, spokojnej okolicy. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wielka Skotnica,Mysłowice

252 000 zł61 m² 4 101,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 3-pokojowe - centrum miasta Mysłowice, dogodna lokalizacja. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica bliskość szkoły/przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska

Mysłowice,śląskie

250 000 zł48 m² 5 178,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Interesujące mieszkanie w samym centrum Mysłowic. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń bez wykończeń do indywidualnej aranżacji Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chopina

Mysłowice,śląskie

669 000 zł64 m² 10 476 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż piękny, wykończony apartament na najbardziej prestiżowym osiedlu w Mysłowicach. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strumieńskiego

Mysłowice,śląskie

290 000 zł47 m² 6 118,14 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż piękne, wyremontowane mieszkanie w centrum Mysłowic. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej piekny widok po remoncie generalnym Nieruchomość złożona z: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Mysłowice Centrum,Mysłowice

289 000 zł43 m² 6 736,60 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie położone w Mysłowicach przy ul. Mickiewicza 22 na 10 piętrze. Mieszkanie o powierzchni 42,9 m2 wraz z piwnicą składające się z :.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij