dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Mysłowice

308 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

308 ogłoszeń

2 500 000 zł160 m² 15 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Wyjątkowy dom do wynajęcia w otoczeniu natury - przy lesie, z dużą działką i strefą rekreacyjną Oferuję do wynajęcia wyjątkowy dom położony w cichej, zielonej okolicy, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Mysłowice

Mysłowice,śląskie

6 500 zł322 m² 20,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia halę o powierzchni 322 m na parterze, wyposażoną w dok przeładunkowy z roletą elektryczną oraz rampą wysuwaną i unoszoną hydraulicznie. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł136,30 m² 2 567,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko u Nas! Zapraszamy na prezentację nieruchomości! Proponujemy Państwu do sprzedaży lokal handlowo-usługowy w Mysłowicach przy ulicy Osmańczyka. Lokal znajduje się w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł55,39 m² 499 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż apartamenty w stanie developerskim na nowo powstałym Osiedlu Zielone Zacisze" położonego w Mysłowicach (brzezinka). Osiedle Zielone Zacisze to kameralna inwestycja (tylko 4.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

449 000 zł255,40 m² 1 758,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:936 m²

Tylko W realton! klient Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki z istniejącą zabudową zlokalizowanej w Mysłowicach, dzielnica Janów miejski/ćmok. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł93 m² 8 817,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Piękne mieszkanie położone w ścisłym centrum Mysłowic.Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,dwóch pokoi,łazienki,garderoby oraz przedpokoju.Do każdego pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł2 160 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko u Nas! Oferta na wyłączność- tylko w naszym biurze. 0% prowizji dla klienta Kupującego. Do sprzedania działka położona w prestiżowej dzielnicy Mysłowic- morgach. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

790 650 zł2 510 m² 315 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod inwestycję z przeznaczeniem w planie zagospodarowania pod zabudowę jednorodzinną. Działka znajduje się w rejonie ulicy Pukowca, w niedalekiej odległości od nowego.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²50 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal w biurowcu w centrum Mysłowic o szerokim zastosowaniu lokalizacja: ulica Wojska Polskiego znajduje się blisko ścisłego centrum miasta co zapewnia łatwą widoczność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł53,39 m² 549 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

384 700 zł95,46 m² 4 029,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 95,46 m , położone na 1 piętrze domu jednorodzinnego w spokojnej części Mysłowic przy ulicy Fitelberga. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gotowe do wejścia, 2 pokoje Bończyk, k.Wielkiego Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 52 m , położonego w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

34 zł/m²232 m² 7 888 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy w Centrum Mysłowic - 232 m2 (ewentualnie inny metraż do uzgodnienia) Pomieszczenie idealnie nadaje się do prowadzenia wszelkiego rodzaju działalności biurowej czy.

Szczegóły ogłoszenia

84 300 zł2 927 m² 28,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość obejmuje niezabudowaną działkę gruntu o nr 1433/253, o powierzchni 2927 m2, zlokalizowaną w Mysłowicach w rejonie ul. Górnośląskiej, obręb Kosztowy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Mikołowska

Mysłowice,śląskie

445 000 zł72 m² 6 180,56 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Słoneczne 4 Pokoje z Potencjałem Mysłowice, ul. Mikołowska Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny lub atrakcyjnej nieruchomości pod inwestycję? Prezentujemy wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

219 900 zł38 m² 5 786,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1971

Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w Mysłowicach przy ul. Wiosny Ludów, na zielonym i spokojnym osiedlu Wesoła. Nieruchomość znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

213 780 zł2 036 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ładnie położona działka budowlana, w sąsiedztwie nowych domów. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

1 091 000 zł13 635 m² 80,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Mysłowicach przy ul. Zielnioka o łącznej powierzchni 13635 m w skład których wchodzą działki nr 2995/2, 2997/2 zapisane w księdze wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł147 m² 7 823,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:382 m²

Nowoczesny dom | 146,78 m + poddasze | mysłowice stara wesoła | 1 150 000 zł Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej/dwu-.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 000 zł53 769 m² 69,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość gruntowa obejmuje 9 działek o łącznej powierzchni 53 769 m2, które usytuowane są w rejonie ulicy Karola Miarki, obręb Mysłowice.Nieruchomość gruntowa położona.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Wielka Skotnica

Mysłowice,śląskie

547 000 zł68,20 m² 8 020,53 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Super oferta! tylko U nas! Mieszkanie idealne dla ludzi ceniących sobie własna przestrzeń. Proponujemy Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie 4 pokojowe w Mysłowicach. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł72 m² 5 263,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mysłowice Centrum ul. Górnicza 72 m2 / 3 pokoje + Balkon super lokalizacja! we speak english! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwustronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł32,90 m² 5 987,84 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Wizualizacja poglądowa- propozycja aranżacji* Mieszkanie z potencjałem, 6,4% roi, wyliczone dla mieszkania po przeprowadzonym remoncie. Jeżeli szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie według.

Szczegóły ogłoszenia

252 000 zł41,20 m² 6 116,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne 2 pokoje w sercu Mysłowic ul. Różyckiego Szukasz komfortowego mieszkania w świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Biuro nieruchomości prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł85,42 m² 9 306,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Komfortowe, nowoczesne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,42m2 w Mysłowicach przy ulicy Katowickiej na osiedlu Bończyk - Ptaki. Mieszkanie w idealnym stanie technicznym, nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł900 m² 4 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:900 m²

Prawdziwa perełka na śląskiej ziemi Irena Majster 4 Alternatywy Tel:   Jeśli szukasz inwestycji w centrum miasta, która przynosi stały dochód to ta.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł28 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta tylko u nas - zapraszam na prezentację! Zadzwoń lub napisz do nas   Kawalerka położona w samym centrum Mysłowic, przy ul. Katowickiej 15. Dostępna od zaraz. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 162 m² 257,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta tylko W naszym biurze! zapraszamy do współpracy! Oferta godna polecenia! Proponujemy Państwu na sprzedaż działkę z przeznaczeniem tereny zabudowy jednorodzinnej położonej.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł55 m² 7 181,82 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Uwaga: - 0% Prowizji - Po kapitalnym remoncie - Czynsz 582 zł / mc - energooszczędne oświetlenie gratis 2 pokojowe po generalnym remoncie w Mysłowicach. Mieszkanie znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²176,60 m² 4 945 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Powstańców 11, mysłowice Powierzchnia: 176,60 m2 Liczba pomieszczeń: 4 Grunt: dz. ewid. nr 1250/89 i 342/84 o pow. 1.562 m2 Cena: 28 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł1 969 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis Nieruchomości: z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży 2 działek w malowniczej dzielnicy Mysłowic Krasowach przy ulicy Kościelniaka Te działki o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł1 100 m² 3 818,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy do sprzedaży budynek komercyjny, w bardzo dobrym stanie zlokalizowany w ścisłym centrum miasta. Budynek o przeznaczeniu biurowym, usługowym , przystosowanym dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

21,38 zł/m²304 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje Państwu do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze budynku dworca w Mysłowicach ul. Powstańców 14, usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

678 000 zł113 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Polecam piękne,słoneczne mieszkanie położone na pierwszym piętrze w budynku mieszkalno-biurowym przy Placu Wolności 6.Do chwili obecnej w lokalu była prowadzona działalność gospodarcza.Po.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł2 510 m² 334,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

23,33 zł/m²120 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Proponuję wynajem lokalu o powierzchni 120 m2 do remontu w Mysłowicach. Koszt najmu 2800 zl brutto Oferta wysłana z systemu bck Galactica

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł58,30 m² 7 873,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe 58m + ogródek | Słoneczne Wzgórze, morgi Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, nowoczesnego mieszkania o powierzchni 58,3 m , położonego w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł55,20 m² 3 894,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta godna polecenia. Umów się już dziś! Proponujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość przy ulicy Powstańców w Mysłowicach. Mieszkanie znajduje się na parterze w dwupiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł48 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko u nas - zapraszam na prezentację! Zadzwoń lub napisz do nas:   Mieszkanie dwupokojowe z balkonem, położone w Mysłowicach - Brzęczkowicach, przy ul. Hlonda poziom 0.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł78 m² 9 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:414 m²

Tylko W realton nieruchomości umowa na wyłączność Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu dom na sprzedaż, znajdujący się w Mysłowicach, w dzielnicy Janów Miejski przy.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł2 020 m² 396,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka tuż przy granicy z Katowicami (3km od granicy miasta, przy dzielnicy Murcki) | mysłowice - Stara Wesoła, ul. Graniczna | wjazd na autostradę A4 - 5 minut (2,8km) jedna z najbardziej.