dowolna

Mieszkania na sprzedaż Mysłowice - Oferty „sprzedam mieszkanie”

119 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

119 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

749 000 zł75 m² 9 986,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zamieszkaj w mieszkania na parterze w bloku z 2012 roku. Do zamieszkania od razu oferuje 67,97 m powierzchni plus 5 m2 balkon. Mieszkanie sprzedawane w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, Chopina, Wielka Skotnica

Janów Miejski-Ćmok Mysłowice

898 150 zł81,65 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:9/8

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:luty 2027

Oferta dotyczy 4-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, garderobą, łazienką, wc i loggią, mieszczącego się w budynku C nowej inwestycji Park Moniuszki II w Mysłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, Chopina, Wielka Skotnica

Janów Miejski-Ćmok Mysłowice

652 176 zł58,23 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:10/8

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:luty 2027

Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką i loggią, mieszczącego się w budynku C nowej inwestycji Park Moniuszki II w Mysłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, Chopina, Wielka Skotnica

Janów Miejski-Ćmok Mysłowice

594 660 zł63,51 m² 9 363,25 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:luty 2027

o nowych ogłoszeniach

739 000 zł74 m² 9 986,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Dzień dobry, oferujemy na sprzedaż mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - dzielnica Bończyk w Mysłowicach. Okolica jest spokojna, a jednocześnie doskonale skomunikowana:.

Szczegóły ogłoszenia

189 900 zł30,77 m² 6 171,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferuję do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Armii Krajowej. Mieszkanie położone na parterze niskiego bloku o powierzchni użytkowej ok 30,77 m2 składa się z: pokoju kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł108,09 m² 6 744,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Rodzinny, dwupoziomowy apartament z tarasem! Top lokalizacja! | Mysłowice ul. Janowska zadzwoń:   Współpracując z homeon Nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł70,54 m² 9 058,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rodzinny apartament! Nowoczesne 3 pokoje z ogródkiem! | Mysłowice ul. Janowska zadzwoń:   Współpracując z homeon Nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Kwiatowa

Janów Miejski-Ćmok Mysłowice

631 104 zł65,74 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatowa

Janów Miejski-Ćmok Mysłowice

566 162 zł60,23 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatowa

Janów Miejski-Ćmok Mysłowice

427 382 zł44,06 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, tarasu i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

594 000 zł60 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 60,35m2 składające się z 3 pokojów z kuchnią, w tym: * Kuchni otwartej na salon * Salonu z jadalnią z oknem na stronę zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł36 m² 5 527,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu i do lekkiej negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferuję do sprzedaży komfortowe mieszkanie typu M3 usytuowane na 8 piętrze w bloku w Centrum - ul. Mickiewicza 11 Praktyczny układ pomieszczeń - ustawny salon , dwie niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

579 000 zł45,89 m² 12 617,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 2 pokoje! Park Moniuszki | Mysłowice ul. Chopina zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia,.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł37,35 m² 4 417,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Tylko W realton umowa na wyłączność Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż usytuowane na 2. piętrze 3. piętrowego bloku z 1956 roku, przy ulicy Krakowskiej w centrum Mysłowic.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł48 m² 6 041,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wejdź, dokończ tak jak lubisz i zamieszkaj :-) Ustawne dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze o pow. 47,25 mkw. Zielono za oknami. Zrób sobie wirtualny spacer po mieszkaniu - zapraszamy na.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł57 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 57 m , położone na 1 piętrze w 6-piętrowym bloku z windą przy ul. Hlonda w Mysłowicach. Budynek z 1987 roku po.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł51 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Ogłoszenie prywatne bez prowizji. Sprzedam jasne i ustawne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,8 m + piwnica 3,2 m (łącznie 51 m ), położone na 3. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł34 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mysłowice - Stare Miasto - 34m2 / 2 pokoje / Do Wejścia Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2 położone w Mysłowicach przy ul. Rynek. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł30,10 m² 5 282,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1865

Tylko W realton umowa na wyłączność Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż usytuowane na 3. piętrze 3. piętrowej kamienicy, przy ulicy Lompy w centrum Mysłowic. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

379 000 zł72 m² 5 263,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mysłowice Centrum ul. Górnicza 72 m2 / 3 pokoje + Balkon super lokalizacja! we speak english! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwustronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł56,50 m² 7 415,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Mysłowice Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie po gruntownym remoncie , zlokalizowane w Mysłowicach przy ul. ul. Armii.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł42 m² 4 738,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Mysłowice, ul. Katowicka Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 42,48 m , usytuowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł50,80 m² 6 889,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,8m , położone na 3. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Strumieńskiego w Mysłowicach. Lokal wyróżnia się świetną lokalizacją nieopodal parku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

347 802 zł35,49 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowa kawalerka 35,49 m | taras | Osiedle Kwiatowe | bez prowizji Parametry: lokalizacja: mysłowice, ul. Kwiatowa powierzchnia: 35,49 m liczba pokoi: 1 piętro: wg dostępności taras stan:.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł70 m² 5 642,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 70 m , usytuowane na parterze kamienicy przy rynku w Mysłowicach. Lokal dzięki swojej lokalizacji i układowi pomieszczeń świetnie nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł48 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko u nas - zapraszam na prezentację! Zadzwoń lub napisz do nas:   Mieszkanie dwupokojowe z balkonem, położone w Mysłowicach - Brzęczkowicach, przy ul. Hlonda poziom 0.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł32,90 m² 5 987,84 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Wizualizacja poglądowa- propozycja aranżacji* Mieszkanie z potencjałem, 6,4% roi, wyliczone dla mieszkania po przeprowadzonym remoncie. Jeżeli szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie według.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł55,20 m² 3 894,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta godna polecenia. Umów się już dziś! Proponujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość przy ulicy Powstańców w Mysłowicach. Mieszkanie znajduje się na parterze w dwupiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Mysłowice,śląskie

485 000 zł62,86 m² 7 715,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na dzień otwarty który odbędzie się W sobotę 23.05.2026 W GODZINACH 12.00-13.30 PROSIMY KONIECZNIE O WCZEŚNIEJSZE POTWIERDZENIE PRZYBYCIA TELEFONICZNIE! Przestronne 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

196 000 zł30 m² 6 533,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do wynajmu umeblowane i wyposażone mieszkanie typu kawalerka usytuowane na drugim piętrze bloku - ulica Strumieńskiego. Praktyczny układ pomieszczeń: duży pokój z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł36 m² 5 527,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mysłowice - wielka skotnica ul. Pawła Stalmacha 36m2 - 2 Pokoje Cena do negocjacji. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 położone w Mysłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

252 000 zł41,20 m² 6 116,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Słoneczne 2 pokoje w sercu Mysłowic ul. Różyckiego Szukasz komfortowego mieszkania w świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Biuro nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 215 zł64,91 m² 7 999 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,91 m , zaprojektowane z myślą o wygodzie rodziny lub pary ceniącej przestrzeń i estetykę. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

258 000 zł30,26 m² 8 526,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Przytulna mieszkanie w sercu Mysłowic ul. Armii Krajowej Szukasz przytulnego mieszkania na niskim piętrze dla rodziny lub pod inwestycję w świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł26,80 m² 6 716,42 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25,10 m + piwnica 1,70 m , zlokalizowana na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku po termomodernizacji. Spokojna część Mysłowic z dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł49 m² 5 612,24 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Szukasz mieszkania, które nie narzuca Ci stylu poprzedniego właściciela? Marzysz o wnętrzu zaprojektowanym dokładnie pod Twoje potrzeby? Ta oferta przy ulicy Korfantego to idealne płótno dla.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł53 m² 8 113,21 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaproponować Państwu zakup luksusowego apartamentu zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu w centrum miasta - Janów Park. Mieszkanie już istniejące i odebrane.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł73 m² 6 301,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko w naszym biurze. Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie typu M5 usytuowane na czwartym piętrze bloku w Brzęczkowicach. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 73 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł41,40 m² 3 381,64 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Oferta dla osób, które chcą kupić tanio, ale rozsądnie. Mieszkanie z realnym potencjałem aranżacyjnym, w zadbanej kamienicy i z rozwiązaniami, które dziś naprawdę mają znaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł63,49 m² 5 512,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3 pokoje w Mysłowicach ul. Armii Krajowej Szukasz komfortowego mieszkania w świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Biuro nieruchomości prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

549 900 zł65,79 m² 8 358,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! | Mysłowice ul. Bończyka zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł55 m² 7 181,82 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Uwaga: - 0% Prowizji - Po kapitalnym remoncie - Czynsz 582 zł / mc - energooszczędne oświetlenie gratis 2 pokojowe po generalnym remoncie w Mysłowicach. Mieszkanie znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł55 m² 6 527,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie typu M4 usytuowane na trzecim piętrze bloku przy ulicy Wielka Skotnica. Mieszkanie o powierzchni 55,52 m2 składa się z trzech ustawnych pokoi (w tym salon.

Szczegóły ogłoszenia