dowolna

Mieszkania na sprzedaż Mysłowice - Oferty „sprzedam mieszkanie”

113 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

113 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

749 000 zł75 m² 9 986,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zamieszkaj w mieszkania na parterze w bloku z 2012 roku. Do zamieszkania od razu oferuje 67,97 m powierzchni plus 5 m2 balkon. Mieszkanie sprzedawane w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, Chopina, Wielka Skotnica

Janów Miejski-Ćmok Mysłowice

601 255 zł63,29 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:luty 2027

Oferta dotyczy 4-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, garderobą, łazienką i balkonem, mieszczącego się w budynku C nowej inwestycji Park Moniuszki II w Mysłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, Chopina, Wielka Skotnica

Janów Miejski-Ćmok Mysłowice

560 938 zł54,46 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:9/8

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:luty 2027

Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką i loggią, mieszczącego się w budynku C nowej inwestycji Park Moniuszki II w Mysłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, Chopina, Wielka Skotnica

Janów Miejski-Ćmok Mysłowice

588 123 zł58,23 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:9/8

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:luty 2027

o nowych ogłoszeniach

610 000 zł59,33 m² 10 281,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 3 pokojowe 59,33 m2 usytuowane na I pietrze w budynku III piętrowym z windą zlokalizowane na Osiedlu Bończyk-Ptaki. Pierwszy właściciel, pełna własność. Sprzedaż bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł70,54 m² 9 058,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rodzinny apartament! Nowoczesne 3 pokoje z ogródkiem! | Mysłowice ul. Janowska zadzwoń:   Współpracując z homeon Nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł108,09 m² 6 744,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Rodzinny, dwupoziomowy apartament z tarasem! Top lokalizacja! | Mysłowice ul. Janowska zadzwoń:   Współpracując z homeon Nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł36 m² 5 527,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu i do lekkiej negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatowa

Janów Miejski-Ćmok Mysłowice

438 298 zł44,05 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatowa

Janów Miejski-Ćmok Mysłowice

440 060 zł44,05 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Kwiatowa

Janów Miejski-Ćmok Mysłowice

650 826 zł65,74 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc, tarasu i ogródka. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferuję do sprzedaży komfortowe mieszkanie typu M3 usytuowane na 8 piętrze w bloku w Centrum - ul. Mickiewicza 11 Praktyczny układ pomieszczeń - ustawny salon , dwie niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł59,41 m² 11 092,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż, komfortowe i nowoczesne mieszkanie z balkonem, w nowym budownictwie na osiedlu Bończyk-Ptaki w Mysłowicach przy ul. Katowickiej 51j. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

594 000 zł60 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 60,35m2 składające się z 3 pokojów z kuchnią, w tym: * Kuchni otwartej na salon * Salonu z jadalnią z oknem na stronę zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

419 000 zł56,50 m² 7 415,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Mysłowice Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie po gruntownym remoncie , zlokalizowane w Mysłowicach przy ul. ul. Armii.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł56,50 m² 7 592,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Mysłowice Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie po gruntownym remoncie , zlokalizowane w Mysłowicach przy ul. Mikołowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

196 000 zł30 m² 6 533,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do wynajmu umeblowane i wyposażone mieszkanie typu kawalerka usytuowane na drugim piętrze bloku - ulica Strumieńskiego. Praktyczny układ pomieszczeń: duży pokój z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł55 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie typu M4. Mieszkanie o powierzchni 54,7m2, usytuowane na parterze ocieplonego bloku składa się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł51 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Ogłoszenie prywatne bez prowizji. Sprzedam jasne i ustawne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,8 m + piwnica 3,2 m (łącznie 51 m ), położone na 3. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł46,18 m² 5 521,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Zapraszamy na prezentację nieruchomości tylko w Naszym Biurze! Proponujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość w spokojnej okolicy przy ulicy Stalmacha w Mysłowicach. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 620 zł58,71 m² 7 998,98 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kupując nie płacisz prowizji oraz podatku pcc Jeśli interesuje Cię inny metraż- daj znać! Pracujemy również w weekendy- napisz sms! - Komórka lokatorska: tak - Boks rowerowy: tak - Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

210 000 zł55 m² 3 818,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, przy ul. Morcinka 2c/33 w Mysłowicach. Przedmiotowy.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł55 m² 6 527,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 lub 3 pokojowe usytuowane na trzecim piętrze bloku przy ulicy Armii Krajowej. W mieszkaniu właśnie rozpoczyna się remont - na tym etapie Kupujący ma wpływ na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Mysłowice,śląskie

485 000 zł62,86 m² 7 715,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3 pokoje z dużym balkonem | Gotowe do zamieszkania | Doskonała lokalizacja ul. Chopina Szukają Państwo komfortowego, w pełni wyposażonego mieszkania, które nie wymaga nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł53 m² 8 113,21 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaproponować Państwu zakup luksusowego apartamentu zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu w centrum miasta - Janów Park. Mieszkanie już istniejące i odebrane.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł72 m² 5 263,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mysłowice Centrum ul. Górnicza 72 m2 / 3 pokoje + Balkon super lokalizacja! we speak english! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwustronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł38 m² 5 657,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w naszym biurze- oferta na wyłączność. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 37,9 m , położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Strumieńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

264 900 zł53,21 m² 4 978,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Wygodne i ustawne 2 z potencjałem na 3 pokoje! Niski blok. Centrum obecny układ oraz adaptacja zaprezentowane w rzutach. Zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł73 m² 6 301,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko w naszym biurze. Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie typu M5 usytuowane na czwartym piętrze bloku w Brzęczkowicach. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 73 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł37,35 m² 4 524,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Tylko W realton umowa na wyłączność Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż usytuowane na 2. piętrze 3. piętrowego bloku z 1956 roku, przy ulicy Krakowskiej w centrum Mysłowic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł97,05 m² 690 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż apartamenty w stanie developerskim na nowo powstałym Osiedlu Zielone Zacisze" położonego w Mysłowicach (brzezinka). Osiedle Zielone Zacisze to kameralna inwestycja (tylko 4.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł32,90 m² 5 987,84 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Wizualizacja poglądowa- propozycja aranżacji* Mieszkanie z potencjałem, 6,4% roi, wyliczone dla mieszkania po przeprowadzonym remoncie. Jeżeli szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie według.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł65 m² 5 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta tylko u nas - zapraszamy na prezentację! Zadzwoń lub napisz do nas:   cena do negocjacji Duże 3 pokojowe mieszkanie Z dostępem do ogórdka - ul. Oświęcimska.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł41,40 m² 3 381,64 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Oferta dla osób, które chcą kupić tanio, ale rozsądnie. Mieszkanie z realnym potencjałem aranżacyjnym, w zadbanej kamienicy i z rozwiązaniami, które dziś naprawdę mają znaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł52 m² 6 903,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Uwaga: - 0% Prowizji - Po kapitalnym remoncie - Czynsz 257 zł / mc - energooszczędne oświetlenie gratis 2 pokojowe po generalnym remoncie w Mysłowicach. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Armii.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł59,44 m² 9 404,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mysłowice apartament na sprzedaż ul. Chopina 2 pokoje balkon - parking + komórka Mieszkanie gotowe do zamieszkania - bez remontu i bez dodatkowych kosztów. Funkcjonalny układ, balkon, dużo miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł59 m² 6 084,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: mieszkanie 3-pokojowe, 59 m Mysłowice, brzęczkowice, ul. Wały Cena: 359 000 zł Dostępny od zarazy | Oferta na wyłączność Na sprzedaż ustawne i jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

623 502 zł62,98 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta tylko u nas - zapraszam na prezentację! Zadzwoń lub napisz do nas:   Nowoczesne mieszkania w sercu miasta | Mysłowice, ul. Kwiatowa lokalne biuro sprzedaży: mysłowice, ul.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł42 m² 4 738,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Mysłowice, ul. Katowicka Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 42,48 m , usytuowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Armii Krajowej

Mysłowice,śląskie

172 000 zł40,73 m² 4 222,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przytulna kawalerka z ogromnym potencjałem w Mysłowicach ul. Armii Krajowej Szukasz przytulnego mieszkania dla siebie lub pod inwestycję w świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł59,66 m² 3 670,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 59,66 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku. Lokal przeszedł kompleksowy remont została.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł72,19 m² 8 726,97 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Unikalne dwupoziomowe mieszkanie Z ogródkiem mysłowice, ul. Bończyka o powierzchni 72,19 m (powierzchnia mieszkalna 69,06 m ). Szukasz miejsca, które jest gotowe do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł63,49 m² 5 512,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3 pokoje w Mysłowicach ul. Armii Krajowej Szukasz komfortowego mieszkania w świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Biuro nieruchomości prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł47 m² 7 638,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży wyremontowane pod tzw. "klucz" mieszkanie o powierzchni 47 m2 składające się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni z balkonem, garderoby, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł85,42 m² 9 306,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Komfortowe, nowoczesne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,42m2 w Mysłowicach przy ulicy Katowickiej na osiedlu Bończyk - Ptaki. Mieszkanie w idealnym stanie technicznym, nowocześnie.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij