dowolna

Mieszkania na sprzedaż Mysłowice - Oferty „sprzedam mieszkanie”

112 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

112 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

749 000 zł75 m² 9 986,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zamieszkaj w mieszkania na parterze w bloku z 2012 roku. Do zamieszkania od razu oferuje 67,97 m powierzchni plus 5 m2 balkon. Mieszkanie sprzedawane w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, Chopina, Wielka Skotnica

Janów Miejski-Ćmok Mysłowice

400 896 zł41,76 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:luty 2027

Oferta dotyczy 2-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką, tarasem i ogródkiem, mieszczącego się w budynku C nowej inwestycji Park Moniuszki II w Mysłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, Chopina, Wielka Skotnica

Janów Miejski-Ćmok Mysłowice

588 123 zł58,23 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:9/8

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:luty 2027

Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką i loggią, mieszczącego się w budynku C nowej inwestycji Park Moniuszki II w Mysłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, Chopina, Wielka Skotnica

Janów Miejski-Ćmok Mysłowice

529 893 zł58,23 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:luty 2027

Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczącego się w budynku C nowej inwestycji Park Moniuszki II w Mysłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

610 000 zł59,33 m² 10 281,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 3 pokojowe 59,33 m2 usytuowane na I pietrze w budynku III piętrowym z windą zlokalizowane na Osiedlu Bończyk-Ptaki. Pierwszy właściciel, pełna własność. Sprzedaż bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł70,54 m² 9 058,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rodzinny apartament! Nowoczesne 3 pokoje z ogródkiem! | Mysłowice ul. Janowska zadzwoń:   Współpracując z homeon Nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł108,09 m² 6 744,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Rodzinny, dwupoziomowy apartament z tarasem! Top lokalizacja! | Mysłowice ul. Janowska zadzwoń:   Współpracując z homeon Nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł36 m² 5 527,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu i do lekkiej negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatowa

Janów Miejski-Ćmok Mysłowice

438 397 zł44,06 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Kwiatowa

Janów Miejski-Ćmok Mysłowice

647 539 zł65,74 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatowa

Janów Miejski-Ćmok Mysłowice

440 159 zł44,06 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferuję do sprzedaży komfortowe mieszkanie typu M3 usytuowane na 8 piętrze w bloku w Centrum - ul. Mickiewicza 11 Praktyczny układ pomieszczeń - ustawny salon , dwie niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł59,41 m² 11 092,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż, komfortowe i nowoczesne mieszkanie z balkonem, w nowym budownictwie na osiedlu Bończyk-Ptaki w Mysłowicach przy ul. Katowickiej 51j. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

594 000 zł60 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 60,35m2 składające się z 3 pokojów z kuchnią, w tym: * Kuchni otwartej na salon * Salonu z jadalnią z oknem na stronę zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

330 000 zł55 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie typu M4. Mieszkanie o powierzchni 54,7m2, usytuowane na parterze ocieplonego bloku składa się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł51 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Ogłoszenie prywatne bez prowizji. Sprzedam jasne i ustawne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,8 m + piwnica 3,2 m (łącznie 51 m ), położone na 3. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Mysłowice,śląskie

485 000 zł62,86 m² 7 715,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3 pokoje z dużym balkonem | Gotowe do zamieszkania | Doskonała lokalizacja ul. Chopina Szukają Państwo komfortowego, w pełni wyposażonego mieszkania, które nie wymaga nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł73 m² 6 301,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko w naszym biurze. Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie typu M5 usytuowane na czwartym piętrze bloku w Brzęczkowicach. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 73 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł37,35 m² 4 524,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Tylko W realton umowa na wyłączność Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż usytuowane na 2. piętrze 3. piętrowego bloku z 1956 roku, przy ulicy Krakowskiej w centrum Mysłowic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł97,05 m² 690 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż apartamenty w stanie developerskim na nowo powstałym Osiedlu Zielone Zacisze" położonego w Mysłowicach (brzezinka). Osiedle Zielone Zacisze to kameralna inwestycja (tylko 4.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł59,44 m² 9 404,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mysłowice apartament na sprzedaż ul. Chopina 2 pokoje balkon - parking + komórka Mieszkanie gotowe do zamieszkania - bez remontu i bez dodatkowych kosztów. Funkcjonalny układ, balkon, dużo miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

199 000 zł42 m² 4 738,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Mysłowice, ul. Katowicka Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 42,48 m , usytuowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł72,19 m² 8 726,97 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Unikalne dwupoziomowe mieszkanie Z ogródkiem mysłowice, ul. Bończyka o powierzchni 72,19 m (powierzchnia mieszkalna 69,06 m ). Szukasz miejsca, które jest gotowe do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł63,49 m² 5 512,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3 pokoje w Mysłowicach ul. Armii Krajowej Szukasz komfortowego mieszkania w świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Biuro nieruchomości prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

347 802 zł35,49 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta tylko u nas - zapraszam na prezentację! Zadzwoń lub napisz do nas:   Nowoczesne mieszkania w sercu miasta | Mysłowice, ul. Kwiatowa lokalne biuro sprzedaży: mysłowice, ul.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł37,82 m² 8 699,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta godna polecenia. Umów się już dziś! Proponujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość przy ulicy Wiosny Ludów w Mysłowicach. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 215 zł64,91 m² 7 999 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,91 m , zaprojektowane z myślą o wygodzie rodziny lub pary ceniącej przestrzeń i estetykę. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

219 900 zł38 m² 5 786,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1971

Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w Mysłowicach przy ul. Wiosny Ludów, na zielonym i spokojnym osiedlu Wesoła. Nieruchomość znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł36 m² 5 527,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mysłowice - wielka skotnica ul. Pawła Stalmacha 36m2 - 2 Pokoje Cena do negocjacji. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 położone w Mysłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł56 m² 2 232,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, przy ul. Powstańców 16/5 w Mysłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł63,97 m² 9 207,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Idealne dla rodziny gotowe do zamieszkania tylko W realton umowa na wyłączność Z przyjemnością pragniemy zaprezentować Państwu apartament na sprzedaż o powierzchni 63,97 m2.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł38,60 m² 10 077,72 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż mysłowice janów 2 pokoje gotowe do wejścia Na sprzedaż dwupokojowe gotowe do wejścia mieszkanie o powierzchni 38,6 m2 znajdujące się w spokojnej i lubianej części.

Szczegóły ogłoszenia

252 000 zł41,20 m² 6 116,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne 2 pokoje w sercu Mysłowic ul. Różyckiego Szukasz komfortowego mieszkania w świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Biuro nieruchomości prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rynek

Mysłowice,śląskie

490 000 zł112,45 m² 4 357,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na prezentację nieruchomości tylko w Naszym Biurze! Proponujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość przy ulicy Rynek w Mysłowicach. Duże, przestronne mieszkanie dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

327 000 zł48,10 m² 6 798,34 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne 3 pokoje w sercu Mysłowic ul. Wysockiego Szukasz komfortowego mieszkania dla rodziny lub pod inwestycję w świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

309 900 zł66 m² 4 695,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 66 m2 z dużą piwnicą (ok. 28 m2). Dzięki ściance działowej pomiędzy salonem z kuchnią a dużym.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł56,50 m² 7 415,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Mysłowice Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie po gruntownym remoncie , zlokalizowane w Mysłowicach przy ul. ul. Armii.

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł37,20 m² 2 876,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 37m położone w Mysłowicach przy ul. Górniczej (blisko Dworca pkp). Mieszkanie składa się z: - pokoju - wydzielonej sypialni - przechodnej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł45 m² 5 533,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Stylowe 2-pokojowe (z potencjałem) | 45 m | Centrum Mysłowic | Balkon | Na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 położone na 2 piętrze kamienicy przy ul. Katowickiej w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł59,10 m² 10 135,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferuję na sprzedaż piękny apartament w świetnej lokalizacji. Jeśli szukasz jakości, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Ten apartament oferuje niespotykaną wysokość 3 metrów, co tworzy.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł70 m² 5 642,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 70 m , usytuowane na parterze kamienicy przy rynku w Mysłowicach. Lokal dzięki swojej lokalizacji i układowi pomieszczeń świetnie nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rynek

Mysłowice,śląskie

299 000 zł52,95 m² 5 646,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kameralne 2 pokoje w sercu Mysłowic ul. Rynek Szukasz komfortowego mieszkania w świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Biuro nieruchomości prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł49 m² 5 612,24 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Szukasz mieszkania, które nie narzuca Ci stylu poprzedniego właściciela? Marzysz o wnętrzu zaprojektowanym dokładnie pod Twoje potrzeby? Ta oferta przy ulicy Korfantego to idealne płótno dla.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł41,40 m² 3 381,64 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Oferta dla osób, które chcą kupić tanio, ale rozsądnie. Mieszkanie z realnym potencjałem aranżacyjnym, w zadbanej kamienicy i z rozwiązaniami, które dziś naprawdę mają znaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

347 802 zł35,49 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowa kawalerka 35,49 m | taras | Osiedle Kwiatowe | bez prowizji Parametry: lokalizacja: mysłowice, ul. Kwiatowa powierzchnia: 35,49 m liczba pokoi: 1 piętro: wg dostępności taras stan:.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij