dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Mysłowice - Oferty sprzedaży i najmu

112 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

112 ogłoszeń

589 000 zł63,97 m² 9 207,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Idealne dla rodziny gotowe do zamieszkania tylko W realton umowa na wyłączność Z przyjemnością pragniemy zaprezentować Państwu apartament na sprzedaż o powierzchni 63,97 m2.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł56 m² 2 232,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, przy ul. Powstańców 16/5 w Mysłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł37,50 m² 8 133,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gotowe do zamieszkania | po generalnym remoncie | balkon | 37,5 m | mysłowice Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,50 m , zlokalizowane w Mysłowice.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Bytomska

Mysłowice,śląskie

1 250 zł33,20 m² 37,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Super oferta! Umowa w trybie najmu okazjonalnego. Mieszkanie dostępne od zaraz. Proponujemy Państwu do wynajmu kawalerkę z dużą kuchnią w bloku w Mysłowicach przy ulicy Bytomskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

327 000 zł48,10 m² 6 798,34 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Słoneczne 3 pokoje w sercu Mysłowic ul. Wysockiego Szukasz komfortowego mieszkania dla rodziny lub pod inwestycję w świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł36,52 m² 46,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Proponujemy Państwu do wynajmu mieszkanie 2 pokojowe w Mysłowicach przy ulicy Armii Krajowej. Mieszkanie idealne dla pary lub singli. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł59,10 m² 10 135,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferuję na sprzedaż piękny apartament w świetnej lokalizacji. Jeśli szukasz jakości, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Ten apartament oferuje niespotykaną wysokość 3 metrów, co tworzy.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł49 m² 6 102,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 50m2 w Mysłowicach przy ul. Górniczej. Lokal mieszkalny znajduje się na 2 piętrze w bloku z cegły. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł27,10 m² 5 904,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność - zakup wyłącznie za pośrednictwem biura - zapraszamy Szanowni Państwo, do sprzedaży mieszkanie położone przy ul. Wiosny Ludów w Mysłowicach, w dzielnicy Wesoła.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł45 m² 5 533,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Stylowe mieszkanie (z potencjałem) | 45 m | Centrum Mysłowic | Balkon | Na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 położone na 2 piętrze kamienicy przy ul. Katowickiej w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rynek

Mysłowice,śląskie

299 000 zł52,95 m² 5 646,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kameralne 2 pokoje w sercu Mysłowic ul. Rynek Szukasz komfortowego mieszkania w świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Biuro nieruchomości prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

219 900 zł38 m² 5 786,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1971

Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w Mysłowicach przy ul. Wiosny Ludów, na zielonym i spokojnym osiedlu Wesoła. Nieruchomość znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł72,19 m² 8 726,97 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Unikalne dwupoziomowe mieszkanie Z ogródkiem mysłowice, ul. Bończyka o powierzchni 72,19 m (powierzchnia mieszkalna 69,06 m ). Szukasz miejsca, które jest gotowe do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

264 900 zł53,21 m² 4 978,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Wygodne i ustawne 2 z potencjałem na 3 pokoje! Niski blok. Centrum obecny układ oraz adaptacja zaprezentowane w rzutach. Zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł59,44 m² 9 404,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mysłowice apartament na sprzedaż ul. Chopina 2 pokoje balkon - parking + komórka Mieszkanie gotowe do zamieszkania - bez remontu i bez dodatkowych kosztów. Funkcjonalny układ, balkon, dużo miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł38,60 m² 10 077,72 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż mysłowice janów 2 pokoje gotowe do wejścia Na sprzedaż dwupokojowe gotowe do wejścia mieszkanie o powierzchni 38,6 m2 znajdujące się w spokojnej i lubianej części.

Szczegóły ogłoszenia

678 000 zł113 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Polecam piękne,słoneczne mieszkanie położone na pierwszym piętrze w budynku mieszkalno-biurowym przy Placu Wolności 6.Do chwili obecnej w lokalu była prowadzona działalność gospodarcza.Po.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł288 m² 8 993,06 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Mamy przyjemność zaoferować Państwu luksusowy penthouse na najbardziej prestiżowym osiedlu w Mysłowicach Park Moniuszki. Deweloper dzięki zrealizowanej inwestycji został.

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł37,20 m² 2 876,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 37m położone w Mysłowicach przy ul. Górniczej (blisko Dworca pkp). Mieszkanie składa się z: - pokoju - wydzielonej sypialni - przechodnej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł46 m² 7 608,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie typu M4 usytuowane na wysokim parterze bloku w Centrum - ul. Świerczyny (przy samy Parku zamkowym) Praktyczny układ pomieszczeń - ustawny salon.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł56 m² 7 589,29 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie typu M-4 o powierzchni 56 m2 usytuowane na parterze dziesięciopiętrowego bloku na ul. Mickiewicza. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawowa

Mysłowice,śląskie

225 000 zł46,50 m² 4 838,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Oferta godna polecenia. Umów się już dziś! Proponujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość przy ulicy Stawowej w Mysłowicach. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł36 m² 5 527,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do remontu, położone w bardzo dobrej lokalizacji, w bloku mieszkalnym, który zapewnia wygodę codziennego funkcjonowania oraz szybki dostęp do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

255 867 zł43,43 m² 5 891,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie według własnego pomysłu? Ta oferta to idealna baza do stworzenia przytulnej i funkcjonalnej przestrzeni do życia. Mieszkanie: na sprzedaż 3 -pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 696 zł107 m² 9 997,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bezkompromisowy Apartament wykończony w standardzie High-End z Tarasem 62 m | Morgi / Larysz - Mysłowice Cena: 1 069 696 pln | Powierzchnia: 107 m | Taras: 62 m | Ogród: 38.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Wielka Skotnica

Mysłowice,śląskie

547 000 zł68,20 m² 8 020,53 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Super oferta! tylko U nas! Mieszkanie idealne dla ludzi ceniących sobie własna przestrzeń. Proponujemy Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie 4 pokojowe w Mysłowicach. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

336 000 zł45 m² 7 466,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie typu M3 usytuowane na czwartym piętrze bloku w Centrum - okolice ul. Wyspiańskiego. Układ pomieszczeń: dwa pokoje, kuchnia, łazienka Z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rynek

Mysłowice,śląskie

490 000 zł112,45 m² 4 357,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na prezentację nieruchomości tylko w Naszym Biurze! Proponujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość przy ulicy Rynek w Mysłowicach. Duże, przestronne mieszkanie dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł55 m² 3 818,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, przy ul. Morcinka 2c/33 w Mysłowicach. Przedmiotowy.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł59 m² 6 084,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: mieszkanie 3-pokojowe, 59 m Mysłowice, brzęczkowice, ul. Wały Cena: 359 000 zł Dostępny od zarazy | Oferta na wyłączność Na sprzedaż ustawne i jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Katowicka

Bończyk,Mysłowice

610 000 zł59 m² 10 281,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 3 pokojowe 59,33 m2 usytuowane na I pietrze w budynku III piętrowym z windą zlokalizowane na Osiedlu Bończyk-Ptaki. Pierwszy właściciel, pełna własność. Sprzedaż bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielka Skotnica

Śródmieście,Mysłowice

550 000 zł69 m² 7 971,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1988

Klimatyczne mieszkanie z tarasem i zielenią cisza, przestrzeń i gotowe do zamieszkania. Przedstawiam na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 69 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska

Stare Miasto,Mysłowice

165 000 zł37 m² 4 417,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Tylko W realton umowa na wyłączność Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż usytuowane na 2. piętrze 3. piętrowego bloku z 1956 roku, przy ulicy Krakowskiej w centrum Mysłowic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Boliny

Piasek,Mysłowice

1 500 zł66 m² 22,56 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mysłowice-Piasek, ul. Boliny 16 | 10 piętro Powierzchnia: 66,48 m Trzy pokoje (dwa z balkonami) Oddzielna kuchnia, łazienka, przedpokój z dwoma zabudowanymi szafami Centralne ogrzewanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejskiego

Janów Miejski-Ćmok,Mysłowice

319 900 zł49 m² 6 528,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Cena: 319 900 zł uwzględnia: - 0% prowizji agencji - 0 zł taksy notarialnej - notariusz po stronie sprzedającego - kupujący płaci pcc (zgodnie z przepisami, najczęściej 2%) + opłaty sądowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Janów Miejski,Mysłowice

599 000 zł64 m² 9 363,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Różyckiego

Śródmieście,Mysłowice

285 000 zł39 m² 7 307,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zarezerwowana Oferta tylko u nas - zapraszam na prezentację! Zadzwoń lub napisz do nas: mieszkanie dwupokojowe z balkonem, położone w Mysłowicach przy ul. Różyckiego Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 2-pokojowy Mysłowice

Mysłowice Centrum,Mysłowice

389 000 zł59 m² 6 593,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Klimatyczne mieszkanie na poddaszu w centrum - kamienica z windą Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie na poddaszu , położone w odremontowanej kamienicy z windą ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatowa

Janów Miejski-Ćmok,Mysłowice

239 900 zł39 m² 6 098,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa pokoje z balkonem w niskim bloku Mysłowice ul. Kwiatowa zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z Homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Tuwima,Mysłowice

229 000 zł39 m² 5 871,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Przedstawiamy Państwu przytulne mieszkanie w Mysłowicach, które czeka na odświeżenie lub własną aranżację. To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piasek,Mysłowice