dowolna

Mieszkania z prawem własności Mysłowice - Lista ofert

100 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

100 ogłoszeń

264 900 zł53,21 m² 4 978,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Wygodne i ustawne 2 z potencjałem na 3 pokoje! Niski blok. Centrum obecny układ oraz adaptacja zaprezentowane w rzutach. Zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł59,44 m² 9 404,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mysłowice apartament na sprzedaż ul. Chopina 2 pokoje balkon - parking + komórka Mieszkanie gotowe do zamieszkania - bez remontu i bez dodatkowych kosztów. Funkcjonalny układ, balkon, dużo miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł38,60 m² 10 077,72 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż mysłowice janów 2 pokoje gotowe do wejścia Na sprzedaż dwupokojowe gotowe do wejścia mieszkanie o powierzchni 38,6 m2 znajdujące się w spokojnej i lubianej części.

Szczegóły ogłoszenia

678 000 zł113 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Polecam piękne,słoneczne mieszkanie położone na pierwszym piętrze w budynku mieszkalno-biurowym przy Placu Wolności 6.Do chwili obecnej w lokalu była prowadzona działalność gospodarcza.Po.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 590 000 zł288 m² 8 993,06 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Mamy przyjemność zaoferować Państwu luksusowy penthouse na najbardziej prestiżowym osiedlu w Mysłowicach Park Moniuszki. Deweloper dzięki zrealizowanej inwestycji został.

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł37,20 m² 2 876,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 37m położone w Mysłowicach przy ul. Górniczej (blisko Dworca pkp). Mieszkanie składa się z: - pokoju - wydzielonej sypialni - przechodnej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł46 m² 7 608,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie typu M4 usytuowane na wysokim parterze bloku w Centrum - ul. Świerczyny (przy samy Parku zamkowym) Praktyczny układ pomieszczeń - ustawny salon.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł56 m² 7 589,29 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie typu M-4 o powierzchni 56 m2 usytuowane na parterze dziesięciopiętrowego bloku na ul. Mickiewicza. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawowa

Mysłowice,śląskie

225 000 zł46,50 m² 4 838,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Oferta godna polecenia. Umów się już dziś! Proponujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość przy ulicy Stawowej w Mysłowicach. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł36 m² 5 527,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do remontu, położone w bardzo dobrej lokalizacji, w bloku mieszkalnym, który zapewnia wygodę codziennego funkcjonowania oraz szybki dostęp do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

255 867 zł43,43 m² 5 891,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie według własnego pomysłu? Ta oferta to idealna baza do stworzenia przytulnej i funkcjonalnej przestrzeni do życia. Mieszkanie: na sprzedaż 3 -pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 696 zł107 m² 9 997,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bezkompromisowy Apartament wykończony w standardzie High-End z Tarasem 62 m | Morgi / Larysz - Mysłowice Cena: 1 069 696 pln | Powierzchnia: 107 m | Taras: 62 m | Ogród: 38.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Wielka Skotnica

Mysłowice,śląskie

547 000 zł68,20 m² 8 020,53 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Super oferta! tylko U nas! Mieszkanie idealne dla ludzi ceniących sobie własna przestrzeń. Proponujemy Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie 4 pokojowe w Mysłowicach. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

336 000 zł45 m² 7 466,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie typu M3 usytuowane na czwartym piętrze bloku w Centrum - okolice ul. Wyspiańskiego. Układ pomieszczeń: dwa pokoje, kuchnia, łazienka Z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rynek

Mysłowice,śląskie

490 000 zł112,45 m² 4 357,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na prezentację nieruchomości tylko w Naszym Biurze! Proponujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość przy ulicy Rynek w Mysłowicach. Duże, przestronne mieszkanie dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł55 m² 3 818,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, przy ul. Morcinka 2c/33 w Mysłowicach. Przedmiotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 212 zł53,32 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta tylko u nas - zapraszam na prezentację! Zadzwoń lub napisz do nas:   Nowoczesne mieszkania w sercu miasta | Mysłowice, ul. Kwiatowa lokalne biuro sprzedaży: mysłowice, ul.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł59 m² 6 084,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: mieszkanie 3-pokojowe, 59 m Mysłowice, brzęczkowice, ul. Wały Cena: 359 000 zł Dostępny od zarazy | Oferta na wyłączność Na sprzedaż ustawne i jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Katowicka

Bończyk,Mysłowice

610 000 zł59 m² 10 281,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 3 pokojowe 59,33 m2 usytuowane na I pietrze w budynku III piętrowym z windą zlokalizowane na Osiedlu Bończyk-Ptaki. Pierwszy właściciel, pełna własność. Sprzedaż bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielka Skotnica

Śródmieście,Mysłowice

550 000 zł69 m² 7 971,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1988

Klimatyczne mieszkanie z tarasem i zielenią cisza, przestrzeń i gotowe do zamieszkania. Przedstawiam na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 69 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska

Stare Miasto,Mysłowice

165 000 zł37 m² 4 417,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Tylko W realton umowa na wyłączność Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż usytuowane na 2. piętrze 3. piętrowego bloku z 1956 roku, przy ulicy Krakowskiej w centrum Mysłowic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bończyka

Bończyk,Mysłowice

469 620 zł59 m² 7 998,98 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kupując nie płacisz prowizji oraz podatku pcc Jeśli interesuje Cię inny metraż- daj znać! Pracujemy również w weekendy- napisz sms! - Komórka lokatorska: tak - Boks rowerowy: tak - Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejskiego

Janów Miejski-Ćmok,Mysłowice

319 900 zł49 m² 6 528,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Cena: 319 900 zł uwzględnia: - 0% prowizji agencji - 0 zł taksy notarialnej - notariusz po stronie sprzedającego - kupujący płaci pcc (zgodnie z przepisami, najczęściej 2%) + opłaty sądowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Janów Miejski,Mysłowice

599 000 zł64 m² 9 363,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Idealne dla rodziny gotowe do zamieszkania tylko W realton umowa na wyłączność Z przyjemnością pragniemy zaprezentować Państwu apartament na sprzedaż o powierzchni 63,97 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatowa

Janów Miejski-Ćmok,Mysłowice

239 900 zł39 m² 6 098,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa pokoje z balkonem w niskim bloku Mysłowice ul. Kwiatowa zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z Homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Tuwima,Mysłowice

229 000 zł39 m² 5 871,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Przedstawiamy Państwu przytulne mieszkanie w Mysłowicach, które czeka na odświeżenie lub własną aranżację. To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mysłowice

Wielka Skotnica,Mysłowice

410 000 zł54 m² 7 592,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferujemy Państwu przytulne i przestronne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone w Mysłowicach, na cenionym i spokojnym osiedlu Wielka Skotnica. To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Katowicka

Bończyk,Mysłowice

659 000 zł59 m² 11 092,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż, komfortowe i nowoczesne mieszkanie z balkonem, w nowym budownictwie na osiedlu Bończyk-Ptaki w Mysłowicach przy ul. Katowickiej 51j. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Stawowa

Piasek,Mysłowice

209 000 zł28 m² 7 464,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnej nieruchomości jednopokojowej, gotowej do wprowadzenia. Mieszkanie znajduje się na parterze w 4-piętrowym bloku po termomodernizacji. Przynależą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mysłowice,śląskie

334 968 zł51 m² 6 568 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Na sprzedaż funkcjonalne i estetycznie wykończone mieszkanie o powierzchni 48,5 m , zlokalizowane na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bończyka

Bończyk,Mysłowice

519 215 zł65 m² 7 999 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bończyka

Bończyk,Mysłowice

375 700 zł39 m² 9 550,08 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Larysz-Hajdowizna,Mysłowice

735 000 zł72 m² 10 208,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Apartament 3-pokojowy z możliwością wydzielenia 4 pokoju (np. gabinetu) Kupujący nie ponosi kosztów prowizji! Jeśli nie wyświetla Ci się wirtualny spacer, skontaktuj się ze mną! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stawowa

Mysłowice,śląskie

149 000 zł28 m² 5 283,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. Zapraszam do zapoznania się z bardzo atrakcyjną ofertą kompaktowego, 1-pokojowego mieszkania o powierzchni 29 m w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mysłowice Centrum,Mysłowice

274 900 zł48 m² 5 668,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwie kawalerki w Centrum! Idealne pod inwestycje! | Mysłowice ul. Lompy - centrum Doskonała inwestycja pod wynajem generująca roi na poziomie 10% Niski czynsz! zadzwoń: pamiętaj, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kwiatowa

Mysłowice Centrum,Mysłowice

347 802 zł35 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem ogłoszenia jest 1-pokojowe mieszkanie numer A0.05 położone na parterze w Mysłowicach. To wyjątkowy lokal o powierzchni 35,49 m2 z ogrodem 9,95m2 oraz tarasem 5,76 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mysłowice

Wielka Skotnica,Mysłowice

410 000 zł54 m² 7 592,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hlonda

Brzęczkowice,Mysłowice

280 000 zł48 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko u nas - zapraszam na prezentację! Zadzwoń lub napisz do nas: mieszkanie dwupokojowe z balkonem, położone w Mysłowicach - Brzęczkowicach, przy ul. Hlonda poziom 0 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Mysłowice

259 000 zł41 m² 6 278,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie! Na sprzedaż mieszkanie o pow. użytkowej 38,87m2 położone na 2. piętrze w 3-piętrowym bloku. Składa się z: przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Mysłowice Centrum,Mysłowice

107 000 zł37 m² 2 876,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szczegóły ogłoszenia