dowolna

Mieszkania dla studentów Mysłowice - Oferty najmu mieszkań

7 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Brzezińska

Brzezinka,Mysłowice

1 090 zł16 m² 68,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przy ulicy Brzezińskiej 28 *ogrzewanie elektryczne *I piętro *powierzchnia 16 m2 *przeznaczone dla 1-2 osób *przyjazne dla zwierząt Wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Robotnicza

Śródmieście,Mysłowice

950 zł34 m² 27,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Robotniczej 12 *ogrzewanie elektryczne *powierzchnia 34 m2 *piętro 3 *miejsce dobrze zlokalizowane oraz skomunikowane. Dobry dojazd do Katowic, sosnowca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzęczkowicka

Brzęczkowice i Słupna,Mysłowice

1 400 zł33 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortową kawalerkę w Mysłowicach przy ulicy Brzęczkowickiej 8C. Lokal znajduje się na osiedlu wysokich bloków, na 8. piętrze z widokiem na Beskidy w pogodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bończyk,Mysłowice

349 000 zł50 m² 6 980 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży słonecznego, dwupokojowego mieszkania w Mysłowicach. Pracujący gotowiec inwestycyjny na sprzedaż! Możliwość zarządzania najmem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wysockiego

Śródmieście,Mysłowice

1 190 zł20 m² 59,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia kawalerka przy ul. Wysockiego 9 *powierzchnia: 20 m2 *piętro III *ogrzewanie elektryczne Wyposażenie: *pokój: kanapa z funkcją do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Różyckiego

Mysłowice,śląskie

950 zł33 m² 28,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Różyckiego 4D *4 piętro *powierzchnia 33 m2 *przeznaczone dla 1-2 osób Wyposażenie: *pokój: kanapa rozkładana, stół z 4 krzesłami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Janowska

Mysłowice,śląskie

1 550 zł34 m² 45,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność! Dostępne od zaraz! Bądź pierwszym najemcą! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie typu kawalerka o powierzchni 34 m2 położone w Mysłowicach przy .ulicy Janowskiej 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Janowska

Mysłowice,śląskie

1 450 zł34 m² 42,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz Oferujemy do wynajęcia mieszkanie typu kawalerka o powierzchni 34 m2 położone w Mysłowicach przy .ulicy Janowskiej 17a Mieszkanie w nowym budynku. Składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Słupecka

Śródmieście,Mysłowice

1 090 zł26 m² 41,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Słupecka 23. *26 m2. *Piętro 2. *Ogrzewanie elektryczne. *Miejsce dobrze zlokalizowane blisko do ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Janowska

Mysłowice,śląskie

1 450 zł34 m² 42,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Dostępne od końca Września! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie typu kawalerka o powierzchni 34 m2 położone w Mysłowicach przy .ulicy Janowskiej 17a Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wyspiańskiego

Mysłowice Centrum,Mysłowice

1 300 zł26 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam, oferuję kawalerkę do wynajęcia blisko centrum Mysłowic -ul. Wyspiańskiego w wyremontowanym bloku 4-piętrowym, z domofonem. Mieszkanie 26m2, całe po generalnym remoncie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyspiańskiego

Mysłowice,śląskie

1 400 zł32 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Najemca nie płaci prowizji! Umeblowana kawalerka w zabytkowej kamienicy po kapitalnym remoncie przy ul. Wyspiańskiego 3 w Mysłowicach 1 piętro - 32m2 Balkon! W kuchni lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Słupecka

Śródmieście,Mysłowice

1 050 zł26 m² 40,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *ogrzewanie elektryczne, piętro 2, 26 m2. *Miejsce dobrze zlokalizowane blisko do ścisłego centrum Mysłowic. *Dobry dojazd do ościennych miast Aglomeracji: jaworzna, sosnowca, katowic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Mysłowice

Mysłowice,śląskie

2 000 zł31 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowa kawalerka z ogródkiem na strzeżonym osiedlu Park Moniuszki. Kompletnie wyposażona. Aneks kuchenny: białe meble na wymiar, płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka, lodówka, wyspa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Starokościelna

Mysłowice Centrum,Mysłowice

1 250 zł30 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia kawalerka. położona na 2 piętrze w kamienicy. Umeblowany aneks kuchenny (meble kuchenne, płyta gazowa, zmywarka, może zostać wstawiona mała lodówka). Łazienka z wc, kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Armii Krajowej

Śródmieście,Mysłowice

1 100 zł31 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *ogrzewanie elektryczne, 31 m2, piętro 1. *Miejsce dobrze skomunikowane, bardzo dobry dojazd do miast np. Katowic, sosnowca, jaworzna. *Przyjazne dla zwierząt. Wyposażenie: *pokój: kanapa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Robotnicza

Śródmieście,Mysłowice

1 150 zł38 m² 30,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia duża kawalerka z osobną kuchnią w kamienicy przy ul. Robotnicza 12. *Ogrzewanie elektryczne, 38 m2, piętro 3. *Miejsce dobrze zlokalizowane, w centrum Mysłowic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyspiańskiego

Mysłowice,śląskie

1 400 zł32 m² 44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Najemca nie płaci prowizji! Umeblowana kawalerka w zabytkowej kamienicy po kapitalnym remoncie przy ul. Wyspiańskiego 3 w Mysłowicach 3 piętro - 32m2 W kuchni lodówka w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyspiańskiego

Mysłowice,śląskie

1 400 zł32 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Najemca nie płaci prowizji! Umeblowana kawalerka w zabytkowej kamienicy po kapitalnym remoncie przy ul. Wyspiańskiego 3 w Mysłowicach 3 piętro - 32m2 Balkon! W kuchni lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Górnicza

Śródmieście,Mysłowice

990 zł23 m² 43,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *nowoczesna kawalerka, po generalnym remoncie, w pełni umeblowana i wyposażona w sprzęt agd, wszystko nowe, nieużywane. *Mieszkanie składa się z aneksu kuchennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Mysłowice Centrum,Mysłowice

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka położona na 3 piętrze. Mieszkanie jest świeżo malowane, wymienione drzwi zewnętrzne oraz meble kuchenne. Mieszkanie dostępne od zaraz. Bardzo dobra lokalizacja, blisko szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Szymanowskiego

Mysłowice,śląskie

850 zł28 m² 30,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *ogrzewanie elektryczne *28 m2 *2 piętro. *Kamienica *miejsce dobrze zlokalizowane oraz skomunikowane. Dobry dojazd do Katowic, sosnowca, jaworzna. *W pobliżu znajdują się liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Janowska

Mysłowice,śląskie

1 450 zł34 m² 42,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Dostępne od zaraz! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie typu kawalerka o powierzchni 34 m2 położone w Mysłowicach przy .ulicy Janowskiej 17a Mieszkanie w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Mysłowice,śląskie

950 zł28 m² 34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka Mysłowice Śródmieście dostępna pod koniec lipca *28 m2 *2 piętro *kamienica *miejsce dobrze zlokalizowane oraz skomunikowane Dobry dojazd do Katowic, sosnowca, jaworzna. *W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Mysłowice

Śródmieście,Mysłowice

1 180 zł20 m² 59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka 20 m2 dostępna od zaraz *kawalerka po generalnym remoncie *20 m2,ogrzewanie elektryczne Wyposażenie: w aneksie kuchennym są szafki, stół, krzesła, okap, płyta ceramiczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Mysłowice

Mysłowice,śląskie

900 zł34 m² 26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka w Mysłowicach *powierzchnia 34 m2 *piętro 3 *miejsce dobrze zlokalizowane oraz skomunikowane *dobry dojazd do Katowic, sosnowca, jaworzna Wyposażenie: w przedpokoju jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Janowska

Mysłowice,śląskie

1 450 zł34 m² 42,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Dostępne od 1go Maja! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie typu kawalerka o powierzchni 34 m2 położone w Mysłowicach przy .ulicy Janowskiej 17a Mieszkanie w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Mysłowice,śląskie

900 zł31 m² 29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Proszę o telefony bądź sms, nie odpisuje na wiadomości wysłane przez portal. Mam przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem mieszkanie znajdujące się w Mysłowicach-Śródmieście 31m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyspiańskiego

Mysłowice,śląskie

1 200 zł32 m² 38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalizacji: mysłowice Dostępne od 1.01.2022 NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI Stylowa kawalerka usytuowane na 3 piętrze odrestaurowanej kamienicy z przełomu wieków XIX i XX w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bończyk

Bończyk,Mysłowice

1 000 zł39 m² 25,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie 1 pokojowe, kompletnie wyposażone i umeblowane, do zamieszkania od zaraz. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci, łazienka razem z wc, podwieszana suszarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bończyka

Bończyk,Mysłowice

800 zł21 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę w pełni umeblowaną. Czynsz 800 pełna opłata + 1500 kaucja bezzwrotna. Dobra lokalizacja w pobliżu sklepy, szkoła, przedszkole, przystanek autobusowy itp. Mieszkanie wolne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Wysockiego

Mysłowice,śląskie

950 zł25 m² 38 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjną kawalerkę w Mysłowicach na ulicy Wysockiego o pow. 25 m2. Mieszkanie składa się z pokoju, widnej, oddzielnej kuchni, przedpokoju, oraz łazienki razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Mysłowice

990 zł38 m² 26,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie na wysokim parterze. Częściowo umeblowane. Na podłodze parkiet i płytki. C.o. , woda, gaz, prąd, tv kablowa + internet. Mieszkanie słoneczne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Mysłowice

Mysłowice,śląskie

900 zł33 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajmu super komfortowe, jednopokojowe mieszkanie znajdujące się w dogodnej lokalizacji Mysłowic. Nieruchomość położona jest na siódmym piętrze siedmiopiętrowego budynku. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Mysłowice

900 zł39 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia kawalerkę ( 39m2) w centrum Mysłowic od zaraz. Mieszkanie świeżo po remoncie, umeblowane, w spokojnej okolicy blisko przystanku autobusowego i tramwajowego,łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Mysłowice,śląskie

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni umeblowana kawalerka 35 m na ul. Mickiewicza. W mieszkaniu znajduje się duży pokój z oddzielną kuchnią , łazienka , mały przedpokój. W mieszkaniu.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij